نساجی 1 – 1 پرسپولیس ؛ تساوی با چنگ و دندان

دیدار دو تیم نساجی و پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس با برتری تیم مازندرانی به اتمام رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم نساجی و پرسپولیس که از ساعت 16:00 در ورزشگاه شهید وطنی آغاز شده بود با برتری تیم نساجی به اتمام رسید .

بازیکنان پرسپولیس دقایق ابتدایی بازی را در اختیار داشتند و روی چند موقعیت بر روی دروازه تیم نساجی خطرناک ظاهر شدند ولی هیچ یک از این حملات گلی برای پرسپولیس در بر نداشت . در سمت مقابل تیم سپیدرود کمی در لاک دفاعی فرو رفته بود و به جز چند ضد حمله موقعیت خاصی بر روی دروازه پرسپولیس نداشت .

اما با گذشت زمان تیم سپیدرود خود را پیدا کرد و موفق شد در دقیقه 21 به گل برسد . روی ارسال زیبای فرشاد فرجی از سمت راست به روی دروازه پرسپولیس محمد مهدی نظری با ضربه سر دقیق توپ را وارد دروازه بیرانوندی کرد که تنها نظاره گر ورود توپ به درون دروازه بود .

تیم پرسپولیس علارغم ایجاد موقعیت های بسیار زیاد در این بازی موفق به گلزنی در نیمه اول نشد تا دو نهایت تیم نساجی نیمه اول را با برد پشت سر بگذارد . در نیمه دوم اما شرایط تغییر کرد ، حملات تیم پرسپولیس سازماندهی بهتری داشت و روی چند موقعیت خطرناک می رفت که دروازه باز شود ولی مدافعین تیم سپیدرود مانع از بازگشایی دروازه می شدند .

در نهایت در دقیقه 63 پرسپولیس به چیزی که میخواست رسید . روی حرکت مهدی ترابی و پاس این بازیکن به علیپور این بازیکن با ارسال زمینی توپ به داخل شش قدم ، سروش رفیعی موفق شد دروازه تیم سپیدرود را باز کند تا بازی به تساوی کشیده شود .

در نهایت بازی با نتیجه 1 بر 1 به اتمام رسید تا تیم پرسپولیس فرصت افزایش امتیاز و تثبیت صدرنشینی خود را از دست بدهد .

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید