پورتو 3 – 1 آ اس رم ؛ شب دراماتیک کام بک ها

دیدار دو تیم پورتو و آ اس رم در مرحله برگشت یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا با صعود پورتو به اتمام رسید .

ورزشی آسمونی – Asemooni Sport

به گزارش ورزشی آسمونی ، در شبی که تیم آ اس رم تنها به یک تساوی برای صعود به مرحله بعد نیاز داشت ، بازی دو تیم به وقت های اضافه کشیده شد و در نهایت تیم پورتو موفق شد به دور بعدی رقابت ها صعود کند .

تیم پورتو بازی را بهتر آغاز کرد و روی چند موقعیت بر روی دروازه آ اس رم خطرآفرین ظاهر شد که ضربات این تیم از بالای دروازه به بیرون رفت و بعضی از موقعیت ها را هم اولسن در اختیار گرفت .

در دقیقه 26 مسابقه ، روی اشتباه مانولاس در تعلل برای دفع توپ ، موسی مارگا توپ را بدست آورد و با پاس عرضی فرانسیسکو سوارز را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن به راحتی موفق شد دروازه تیم آ اس رم را باز کند . تیم پورتو می توانست با حفظ همین نتیجه به دور بعدی رقابت ها راه پیدا کند ولی حملات تیم آ اس رم بعد از دریافت گل اول آغاز شد .

گل اول پورتو – سوارز

روی اولین حمله جدی تیم آ اس رم وحرکت پروتی ، این بازیکن درون محوطه جریمه پورتو با خطا متوقف شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد . دانیله دروسی پشت توپ ایستاد و با ضربه دقیق دروازه کاسیاس را باز کرد تا همه چیز در این مسابقه برابر شود و تیم آ اس رم نفس راحتی بکشد .

در نیمه دوم مسابقه تیم پورتو برای پیروزی در این مسابقه جلو کشید تا حدالامکان بازی را به وقت های اضافه بکشد . در دقیقه 52 روی حرکت عالی و ارسال تمام عیار خسوس کورونا ، توپ پشت مدافعین تیم آ اس رم به موسی مارگا رسید و این بازیکن با یک ضربه والی تماشایی دروازه اولسن را باز کرد تا ورزشگاه غرق در شادی شود .

در ادامه حملات تیم پورتو بیشتر از گذشته شد و حضور دروازه بان تیم آ اس رم بیش از پیش مطرح شد . واکنش های عالی اولسن مانع از باز شدن دروازه این تیم روی شوت های سنگین و از راه دور بازیکنان پورتو می شد تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود .

گل دوم پورتو – مارگا

در دقت اضافه تیم آ اس رم در دقیقه 111 می رفت که دروازه پورتو را باز کند . تک به تک ادین ژکو با ایکار کاسیاس موقعیت مناسبی برای گلزنی آ اس رم ایجاد کرد که ضربه چیپ ادین ژکو با عبور از کاسیاس در حال ورود به دروازه بود که په په از راه رسید و مانع گلزنی این بازیکن شد .

در دقیقه 115 روی ارسال بازیکنان تیم پورتو به روی دروازه آ اس رم ، فلورنزی با انجام خطا بر روی فرناندو این بازیکن را سرنگون کرد که داور مسابقه جونت چاکر با استفاده از VAR  اعلام پنالتی کرد و الکس تلس با گل کردن توپ مهر صعود پورتو را برای این تیم امضا کرد .

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید