دورتموند 0 – 1 تاتنهام ؛ نمک پاشیدن هری کین بر زخم زنبور ها

دیدار دو تیم دورتموند و تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا با صعود تیم تاتنهام به دور یک چهارم به اتمام رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم دوتموند و تاتنهام که شب گذشته در ورزشگاه وستفالن برگزار شد با صعود تیم لندنی به اتمام رسید .

تیم دورتموند در نیمه اول به هر دری زد موفق نشد دروازه تیم تاتنهام را باز کند . روی حرکت های سانچو از سمت راست و موقعیت های ایجاد شده برای این تیم ، بدشانسی و دفاع خوب بازیکنان تاتنهام مانع از باز شدن دروازه این تیم شد .

یان فرتونگن و توبی آلدرویرلد دو سد محکم جلوی مهاجمین تیم دورتموند بودند و موقعیت های این تیم را یکی پس از دیگری دفع می کردند . موقعیت تک به تک ماارکو رویس و ضربه پاکو آلکاسر که در شرایط نا مطلوب زده شد نشان از برتری خط دفاعی تیم تاتنهام در برابر خط حمله دورتموند داشت .

خوشحالی هری کین بعد از گلزنی

هوگو لوریس دروازه بان تیم تاتنهام نیز روی چند صحنه با واکنش تماشایی خود مانع از باز شدن دروازه روی ارسال های تیم دوتموند می شد تا همچنان دروازه این تیم بسته باقی بماند و تیم دورتموند نتواند به بازی برگردد . در تمام طول بازی تیم دورتموند موقعیت های بسیار زیادی را از دست داد و تیم تاتنهام که کلا در لاک دفاعی فرور رفته بود تنها چشم به ضد حملات داشت .

روی یکی از معدود موقعیت های تیم تاتنهام ، تنها گل این دیدار به ثمر رسید . اشتباه مدافعین تیم دوتموند و هوشیاری هری کین دست به دست هم دادند تا ضربه دقیق و محکم هری کین وارد دروازه رومن بورکی شده و تیم تاتنهام روی تنها 2 موقعیت ایجاد کرده در طول این مدت بتواند کاری را انجام دهد که تیم دورتموند در کل طول بازی موفق به انجام آن نشده بود .

در نهایت حملات تیم دورتموند راه به جایی نبرد تا تیم تاتنهام بتواند در مجموع با چهار گل حریف خود را شکست دهد و به دور بعدی این رقابت ها صعود کند .

اختصاصی آسمونی

 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید