آموزش سئو مستر آموز

رئال مادرید 1 – 4 آژاکس ؛ بر باد رفتن تمامی رویاهای قهرمانی تنها در یک هفته

دیدار برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان بین دو تیم رئال مادرید و آژاکس با صعود تیم هلندی به اتمام رسید .

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم رئال مادرید و آژاکس در لیگ قهرمانان اروپا که شب گذشته در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد با برتری پر گل آژاکس و صعود این تیم به اتمام رسید .

تیم رئال مادرید بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست خیلی زود به گل برتری برسد . روی حرکت و ارسال وازکز ، واران می توانست با ضربه سر دروازه آژاکس را باز کند که ضربه اش با برخورد به تیرک دروازه به گل تبدیل نشد .

گل اول آژاکس – حکیم زیاش

در دقیقه 7 تیم آژاکس به گل اول دست یافت . روی اشتباه تونی کروس و حرکت تادیچ ، این بازیکن با یک پاس دقیق حکیم زیاش را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن با یک ضربه زیبا و دقیق دروازه کورتوا را برای بار اول باز کرد تا تیم رئال مادرید خطر را احساس کند .

بعد از این گل رئال مادرید جلو کشید تا نتیجه بازی را برگرداند ولی باز هم تیم آژاکس به گل رسید . باز هم در متن حمله تادیچ حضور داشت و با یک دریبل تماشایی کاسمیرو را از پیش روی برداشت و با پاس عالی ، نِرِس را در موقعیت گلزنی قرار داد تا گل دوم تیم در دقیقه 18 به ثمر برسد .

گل دوم آژاکس – دیوید نرس

در نیمه دوم نیز برتری تیم آژاکس ادامه داشت . در دقیقه 62 ، روی صحنه ای مشکوک به اوت ، بازیکنان تیم آژاکس موقعیت عالی ضد حمله ای را ترتیب دادند که این بار خود تادیچ با ضربه ای تماشایی دروازه تیم رئال مادرید را باز کرد . البته در این صحنه داور با استفاده از VAR صحنه را بررسی کرد و دستور به ادامه بازی و پذیرفتن گل داد .

تیم رئال مادرید که با این نتیجه در شرف حذف شدن قرار داشت حملات خود را شروع کرد تا به گل برسد و مانع از صعود تیم آژاکس شود . روی یکی از همین حملات ، در دقیقه 70 ، پاس رگیلون به درون محوطه به آسنسیو رسید تا این بازیکن با یک ضربه دقیق توپ را وارد دروازه آژاکس کند تا کمی امید در تیم رئال مادرید زنده شود .

گل چهارم آژاکس – لاسه شون

تنها دو دقیقه بعد تمامی امید ها و آرزو های مادریدی ها از دست رفت . روی اعلام خطا در سمت چپ محوطه جریمه رئال مادرید ، لاسه شون پشت توپ ایستاد و با یک ضربه تماشایی و بی نظیر دروازه کورتوا را به زیبایی هرچه تمام تر باز کرد تا اختلاف باز هم به سه گل برسد و برگشتی در این بازی برای تیم رئال مادرید وجود نداشته باشد .

در نهایت بازی با نتیجه 4 بر 1 به اتمام رسید تا تیم آژاکس در بهت و حیرت تماشاگران حاضر در سانتیاگو برنابئو بتواند تیم رئال مادرید را حذف کند .

اختصاصی آسمونی 

نظر خودتان را ارسال کنید