بازی Resident Evil 2 Remake + تریلر

فناوری آسمونی  __  Asemooni Tech

کسی حتی فکرش را نمی‌کرد که رزیدنت ایول 2 به یکی از مورد انتظارترین عناوین سال 2018 تبدیل شود، اما طولی نکشید که این اتفاق افتاد.

به گزارش فناوری آسمونی ، یکی از غافل‌گیری‌های کنفرانس سونی در E3 2018 معرفی نسخه‌ي remake بازی Resident Evil 2 بود که علاقمندان این بازی را به شدت خوشحال کرد. شما می‌توانید تریلر این بازی و همچنین زمان انتشار آن را در این مطلب مشاهده کنید.

بازی resident Evil 2 در سال ۱۹۹۸ منتشر شده بود و خبر باز‌سازی آن برای عاشقان دنیای زامبی‌ها بسیار خوشحال کننده بود و اگر شما هم از طرفداران این مجموعه ترسناک هستید، می‌توانید تریلر منتشر شده‌ی آن را در زیر مشاهده کنید.

طی چند سال گذشته، شاهد عرضه ریمسترهای فراوانی از چندین بازی مشهور بودیم و متاسفانه تنها تفاوتی که این ریمسترها با نسخه اصلی بازی داشتند، چند افکت تصویری و تعدادی تکسچر با کیفیت بود. خبر خوب این است که این قضیه در مورد RE 2 صدق نمی‌کند.

در این بازی ما شاهد شخصیت لئون کندی در ظاهر قدیمی خود در زمان خدمتش در نیروی پلیس شهر راکون هستیم. بر اساس اطلاعات منتشر شده در کنفرانس E3 2018 سونی، قرار است که این بازی برای تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹(۵ بهمن ۹۷) در دسترس قرار بگیرد.

تهیه کنندگان بازی، سویوشی کاندا و یوشیاکی هیباراشی بارها اعلام کردند که این عنوان فقط یک ریمیک ساده نیست، بلکه یک بازی جدید در فرنچایز رزیدنت ایول به حساب می‌آید.

منبع: اختصاصی آسمونی

منبع: اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید