حواشی پیرامون دروازه بان چلسی ” کپا ” در فینال جام اتحادیه

با توجه به حواشی اتفاق افتاده در بازی چلسی و منچسترسیتی در فینال جام اتحادیه ، به نظر می رسد که باشگاه چلسی عواقبی را برای دروازه بان خود در نظر گرفته است .

به گزارش ورزشی آسمونی ، کپا آریزابالاگا در بازی فینال جام اتحادیه در برابر منچسترسیتی بعد از رو در رویی با مهاجم این تیم مصدوم شد و مائوریسیو ساری قصد تعویض او را داشت که او از این تعویض امتناع کرد .

حال باشگاه چلسی به منظور مجازات و تنبیه این بازیکن جوان خود برای او جریمه هایی را ترتیب داده است . باشگاه چلسی برای تنبیه این بازیکن از روش مالی اقدام کرده و کسر از حقوق را به مدت یک هفته برای او در نظر گرفته است .


البته کپا بعد از اتمام بازی و طی صحبت هایی که داشت از حرکت ناشایست خود اظهار پشیمانی کرد و از باشگاه و ساری عذر خواهی کرد . البته مائوریسیو ساری که در حین مسابقه با تماشای امتناع کپا در تعویض شدنش با کابایرو از شدت عصبانیت نیمکت را ترک کرد و به رختکن رفت بعد از بازی اعلام کرد که از کار کپا ناراحت نیست و او را به دلیل این کارش تنبیه نمی کند .

البته شایعاتی مبنی بر عدم حضور او در مسابقه بعدی این تیم در برابر تاتنهام نیز مطرح شد که ساری با پاسخ به این سوال تمامی شبهات را رد کرد . وی در این مورد گفته است که هنوز تصمیمی بابت بازیکنان داخل زمین نگرفته است و در صورت نیاز از کپا در این مسابقه استفاده خواهد کرد .

اختصاصی آسمونی 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید