چگونه خانه معلم در شهرهای مختلف رزرو کنیم؟

چگونه خانه معلم در شهرهای مختلف رزرو کنیم؟

به گزارش آسمونی مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره جزئیات اسکان فرهنگیان در ایام نوروز عنوان کرد: از ۲۴ اسفند ماه ثبت نام مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان به طور سامانه‌ای آغاز شده است.

وی با بیان اینکه ۱۰۰ هزار کلاس درس و ۱۲ هزار مدرسه برای اسکان فرهنگیان در نظر گرفته شده است، افزود: علاوه بر مدارس، خانه معلم، ۳۰۰ اردوگاه با سوئیت و ۵۰ پردیس دانشگاه فرهنگیان برای این منظور به کار گرفته خواهند شد.

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره وجه تمایز امسال نسبت به سال گذشته عنوان کرد: در ۷۰۷ پایگاه، نمایشگاه بومی در نظر گرفته شده است تا مسافران نوروزی با دستاورد‌های بومی و سنتی سایر مناطق همچنین جاذبه‌های گردشگری کشور آشنا شوند.

وی با تاکید بر اینکه امسال کیفیت بخشی از مراکز در دستور کار قرار گرفته است، گفت: آموزش و پرورش مسئولیت تربیت دانش آموزان را بر عهده دارد، اما با توجه به حجم مسافرت‌ها که قریب به ۵ میلیون سفر برای فرهنگیان برآورد شده است، آموزش و پرورش اسکان فرهنگیان را با بهره گیری از فرصت‌های موجود در دستور کار قرار داده است تا فرهنگیان به جای استفاده از هتل‌ها و مراکز اسکان با مبالغ سرسام آور، با هزینه کمتری سفر‌های نوروزی را دنبال کنند؛ با این روش به ارتقاء امیدواری به جای امیدزدایی کمک خواهیم کرد.

پاسخی بر چرایی افزایش قیمت در مراکز رفاهی

به گزارش آسمونی وی درباره هزینه مراکز اسکان اظهار کرد: برای فرهنگیان هیچگونه افزایش قیمتی را شاهد نبودیم، اما برای مشاغل آزاد افزایش قیمت ۱۰ درصدی را در نظر گرفتیم.

وی ادامه داد: در پذیرش مراکز اسکان اولویت اصلی با فرهنگیان است و پس از آن سایر مشاغل دولتی اولویت دوم را دارند و بعد از این ۲ گروه، مشاغل آزاد در اولویت نهایی قرار می‌گیرند.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: امسال برای نخستین بار بیمه سفر برای مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است و تمامی افراد تحت پوشش بیمه‌ای قرار خواهند گرفت.

خانه معلم در استان تهران

خانه معلم در استان البرز

خانه معلم در استان اردبیل

خانه معلم در استان آذربایجان غربی

خانه معلم در استان آذربایجان شرقی

خانه معلم در استان بوشهر

خانه معلم در استان چهارمحال و بختیاری

خانه معلم در استان اصفهان

خانه معلم در استان ایلام

خانه معلم در استان خراسان جنوبی

خانه معلم در استان خراسان رضوی

خانه معلم در استان خراسان شمالی

خانه معلم در استان خوزستان

خانه معلم در استان سمنان

خانه معلم در شهرستان‌های تهران

خانه معلم در استان سیستان و بلوچستان

خانه معلم در استان زنجان

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید