اخبار فوتبال

صعود زنیت با درخشش سردار آزمون در لیگ اروپا

دیدار دو تیم زنیت و فنرباغچه ترکیه در رقابت های لیگ اروپا با درخشش سردار آزمون با برتری زنیت به پایان رسید .

zenit vs fenerbahce صعود زنیت با درخشش سردار آزمون در لیگ اروپا

به گزارش ورزشی آسمونی ، بازی دو تیم زنیت و فنرباغچه از رقابت های دور برگشت لیگ اروپا با برتری تیم زنیت به پایان رسید که نقش اساسی برد زنیت در این بازی را سردار آزمون در اختیار داشت .

در بازی رفت ، تیم فنرباغچه موفق شده بود زنیت را با تک گلی که به ثمر رسانده بود شکست دهد و همه چشم به بازی برگشت دوخته بودند که سردار ایرانی ، شگفتی بزرگی را انجام داد .

گل اول بازی روی پاس گل سردار در دقیقه 4 به ثمر رسید . پاس سردار آزمون با کنترل و شوت دقیق آزدوف همراه شد تا گل اول زنیت به ثمر برسد .

در دقیقه 18 مسابقه سردار آزمون موفق شد دروازه فنرباغچه را به زیبایی باز کند . روی حرکت از سمت چپ به سمت دروازه فنرباغچه و ارسال درییوسی به روی دروازه ، آزمون با پرشی بلند موفق شد در شرایط نامتعادل به توپ ضربه بزند که توپ به زیبایی وارد دروازه شد تا برتری تیم زنیت دو برابر شود .

sardar azmoun صعود زنیت با درخشش سردار آزمون در لیگ اروپا
گل دوم سردار آزمون به فنرباغچه

تیم فنرباغچه که بازی را از دست رفته می دید و روی دو حمله پیاپی دروازه تیمش بازشده بود جلو کشید تا نتیجه را برگرداند و موفق شد در دقیقه 43 دروازه تیم زنیت را باز کند تا با امید و آرزو به رختکن برود .

اما درخشش سردار آزمون در نیمه دوم ، تمامی نقشه های تیم حریف را نقش بر آب کرد . سردار آزمون در دقیقه 74 موفق شد روی فرار سریع خود و پاس در عمق ژیوبا ، با یک ضربه دقیق دروازه فنرباغچه را باز کند تا این تیم با نتیجه 3 بر 1 پیروز این میدان باشد و به دور بعد لیگ اروپا صعود کند .

اختصاصی آسمونی

تازه های آسمونی

تصاویر دیدنی 27 اسفند 97

طاهره رضایی

باخت سنگین زنیت در شب گلزنی دوباره سردار آزمون

شهاب نظری فر

روزهای خوش سردار آزمون در زنیت ادامه دارد

شهاب نظری فر

خورشید ایران در برابر آفتاب تابان ؛ همه در انتظار گل شماره 38

شهاب نظری فر

سردار آزمون رفتنی شد

شهاب نظری فر

۴ مسی در جام ملت‌های آسیا/ از سردار ایرانی تا ستاره کره‌ای

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟