الریان 3 – 1 سایپا ؛ فوتبال 90 دقیقه است !

دیدار دو تیم الریان و سایپا در رقابت های پلی آف لیگ قهرمانان آسیا با برتری تیم الریان به اتمام رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم الریان و سایپا در رقابت های پلی آف لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی سه بر یک تیم الریان به اتمام رسید .

تیم سایپا خیلی خوب بازی را آغاز کرد و در دقیقه 4 موفق شد دروازه تیم الریان را باز کند . ارسال ضربه آزاد به محوطه جریمه الریان با ضربه سر مدافعین تیم الریان برگشت داده شد ولی ضربه سر محمدرضا سلیمانی با ضربه سر توپ را به آرمان رمضانی رساند و این بازیکن موفق شد دروازه الریان را باز کند .

تیم الریان برای فرار از شکست دست به حمله زد و در دقیقه 28 موفق شد گل مساوی را وارد دروازه سایپا کند . حمله سریع بازیکنان الریان به روی دروازه تیم سایپا و پاس تاباتا به گلمین ریواس این موقعیت را برای او به وجود آورد تا شوت زنی کند و دروازه تیم سایپا را باز کند .

بعد از به ثمر رسیدن گل تساوی تیم الریان ، اقدامات دو تیم برای باز کردن دروازه یک دیگر بی نتیجه بود و توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا اینکه اشتباه و تعلل شاگردان علی دایی کار دست این تیم بدهد و در دقیقه 89 و 90 دروازه سایپا باز شود .

سانتر زیبای تاباتا از روی ضربه آزاد با ضربه سر سباستین سوریا همراه شد تا گل برتری تیم الریان وارد دروازه سایپا شود و تیم سایپا راهی برای بازگشت به این دیدار نداشته باشد .

تیم سایپا با دریافت این گل دیرهنگام شیرازه اش پاشید و قدرت حمله نداشت و در دفاع متزلزل نشان داد تا گل سوم را در دقیقه 90 دریافت کرد . پاس کات بک کو میونگ جین و ضربه تمام کننده گلمین ریواس کافی بود تا دروازه تیم سایپا برای بار سوم باز شود و از حضور در لیگ قهرمانان آسیا باز بماند .

 

اختصاصی آسمونی 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید