الغرافه 2 – 3 ذوب آهن ؛ کام بک باشکوه نماینده ایرانی

دیدار دو تیم الغرافه و ذوب آهن در رقابت های پلی آف لیگ قهرمانان آسیا با برتری تیم ذوب آهن به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، تیم ذوب آهن پس از پیروزی در دیدار برابر الکویت به مصاف الغرافه رفت که موفق شد در نیمه دوم به بازی برگردد و نتیجه را به سود خود به اتمام برساند .

در نیمه اول تیم الغرافه بازی خوب و مالکیت خود را به تیم ذوب آهن تحمیل کرد و توانست دروازه این تیم را دو بار باز کند . در دقیقه 22 احمد علائدین با شوتی دقیق و سرضرب روی ارسال حاتم ، موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند .

در دقیقه 36 این بار مهدی طارمی پایش به گلزنی باز شد و روی ارسال پاس احمد علائدین توانست به راحتی دروازه رشید مظاهری را باز کند .

در نیمه دوم تیم ذوب آهن برای فرار از شکست از هیچ تلاشی دست نکشید و موفق شد به بازی برگردد . تنها دو دقیقه بعد از شروع نیمه دوم ، روی پرتاب اوت و ضربه هادی محمدی به توپ ، اوساگونا صاحب موقعیت شد تا اختلاف را به حداقل برساند .

در دقیقه 62 نوبت ارسلان مطهری بود تا پایش به گلزنی باز شود . ارسال دقیق سید محمدرضا حسینی به روی دروازه با خروج اشتباه دروازه بان همراه شد و مطهری موفق شد با ضربه سر گل دوم را وارد دروازه الغرافه کند .

تیم ذوب آهن که با بدست آوردن تساوی دلگرم به ماندن در این رقابت ها شده بود به حملات خود ادامه داد و در دقیقه 78 گل سوم را نیز به ثمر رساند . ارسال کرنر به روی دروازه و ضربه سر اوساگونا به توپ ، موقعیت را برای نژاد مهدی فراهم کرد تا توپ را برای بار سوم به تور دروازه تیم الغرافه برساند و گل سوم تیمش را وارد دروازه الغرافه کند .

با پیروزی تیم ذوب آهن در برابر تیم الغرافه ، این تیم به جمع بقیه تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا اضافه شد تا ایران سه نماینده در این رقابت ها داشته باشد .

 

اختصاصی آسمونی 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید