یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره وب و موبایل ایران، جشنواره‌ای برای انتخاب برترین سایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل فارسی است که به صورت سالانه برگزار می‌گردد.

شایان شلیله و میلاد احرامپوش بنیان‌گذاران این جشنواره هستند که در ابتدا به صورت مجزا تحت دو برند جشنواره وب ایران و جشنواره نرم‌افزارهای موبایل ایران کار خود را آغاز و سپس در سال ۱۳۹۲ این دو جشنواره با یکدیگر ادغام و تحت نام جشنواره وب و موبایل ایران برگزار گردیده‌است.

هدف از برگزاری جشنواره وب  و موبایل ایران انتخاب بهترین سایت‌ها و نرم افزار های موبایل فارسی‌زبان است.

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته باشد.
این جشنواره هرساله در گروه‌های مختلف، یک وبسایت و یک نرم‌افزار موبایل را با رای داوران به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس برترین وبسایت یا برترین نرم‌افزار موبایل ایران را به عنوان بزرگ‌ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدا می‌کند.

این دوره از جشنواره نرم‌افزارهای موبایل ایران ( 97 ) یازدهمین دوره از این جشنواره است با حضور ۱۹,۵۶۳وب سایت ، ۶,۸۱۲ نرم افزار موبایل و ۱۳۹,۷۳۴ کاربر برگزار شد.

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۲۶ بهمن ۹۶  ۰۸:۰۰

پایان رویداد
جمعه ۲۷ بهمن ۹۶  ۱۸:۰۰

وب سایت : www.wmf.ir

آدرس: تهران ، سالن همایش های پژروهشگاه نیرو‌،‌ شهرک قدس، انتهای بلوار شهید دادمان

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید