برایتون 2 – 1 دربی کانتی ؛ لژیونر در فینال FA CUP

دیدار برایتون و دربی کانتی در نیمه نهایی جام حذفی انگلیس با برتری تیم برایتون به اتمام رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی برگزار شده بین دو تیم برایتون و دربی کانتی در رقابت های جام حذفی انگلیس ( FA CUP ) ، با برتری 2 بر 1 تیم برایتون به اتمام رسید .

بازی در نیمه اول با برتری تیم برایتون آغاز شد و روی حرکت عالی بازیکنان این تیم و اثرگذاری علیرضا جهانبخش موفق شد گل اول بازی را در دقیقه 33 وارد دروازه تیم دربی کانتی کند . روی حرکت بیسوما و یک دو این بازیکن با علیرضا جهانبخش ، بیسوما با ارسال عرضی به داخل محوطه جریمه ناکارت را در موقعیت شوت زنی قرار داد و این بازیکن با یک ضربه زمینی و دقیق موفق شد دروازه دربی کانتی را باز کند .

تیم برایتون به این تک گل رضایت نداد و به حملات خود ادامه داد . در دقیقه 2+45 گل دوم تیم برایتون نیز به ثمر رسید . حرکت بیسوما و جا گذاری دو بازیکن دربی کانتی موقعیت خوبی را برای شوت زنی خود فراهم کرد که ضربه این بازیکن با برخورد به تیرک دروازه برگشت داده شد که روی ریباند یورگن لوکادیا موفق شد دروازه دربی کانتی را برای بار دوم باز کند .

تنها گل تیم دربی کانتی در دقیقه 81 و توسط اشلی کول به ثمر رسید . اشتباه مدافع تیم برایتون در دور کردن توپ موقعیت را برای اشلی کول فراهم کرد و این بازیکن با ضربه سر توپ را به قعر دروازه تیم برایتون فرستاد تا اختلاف به یک گل کاهش یابد .

حملات دو تیم در ادامه بی نتیجه بود و با نتیجه 2 بر 1 بازی به اتمام رسید تا تیم برایتون به فینال جام حذفی صعود کند و منتطر برنده بازی منچسترسیتی و نیوپورت کانتری بماند .

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید