پربیننده ترین ویدئوهای یوتیوب

پربیننده ترین ویدئوهای یوتیوب

به گزارش آسمونی وب‌گاه اشتراک‌گذاری یوتیوب یکی از محبوب‌ترین راه‌های گوش دادن به موسیقی و تماشای ویدئو به صورت برخط است. این سایت که در ۲۰۰۵ توسط کارمندان سابق پی‌پل خلق شد، در ۲۰۰۶ توسط گوگل به قیمت ۱.۶۵ میلیارد دلار خریداری شد.

نخستین ویدئوی برخط که به یک میلیارد بازدید برخط رسید در سال ۲۰۱۲ و در یوتیوب بود. از آن زمان، ده‌ها ویدئو از یک میلیارد بازدید گذشته‌اند، و تعداد انگشت‌شماری به دو میلیارد بازدید رسیده‌اند.

در اینجا به ۱۰ پربیننده ترین فیلم یوتیوب در تمام دوران، به ترتیب صعودی نگاهی می‌اندازیم:

۱۰. ‘بایلاندو ‘ توسط انریکه ایگلسیاس یکی از پربیننده ترین ویدئوهای یوتیوب

به گزارش آسمونی نسخه‌ی اسپانیایی آهنگ موفق ۲۰۱۴ انریکه ایگلسیاس به نام “بایلاندو ” با حضور دیسمر بونو و گنته د زونا تا به امروز ۱.۶۵ میلیارد بازدید داشته است.

۹. ‘ تکیه کن ‘ توسط میجر لیزر و دی‌جی اسنیک یکی از پربیننده ترین ویدئوهای یوتیوب

به گزارش آسمونی ‘ تکیه کن’ که با همکاری ام‌او در مارس ۲۰۱۵ منتشر شد، علارغم آن‌که در جدول تک‌آهنگ‌های انگلستان فقط به رتبه‌ی دوم رسید، ۱.۶۷ میلیارد بار دیده شده است. این آهنگ از سومین آلبوم میجر لیزر است و با ۱۳.۱ میلیون خرید، پنجمین پرفروش‌ترین ترانه‌ی دنیا در ۲۰۱۵ بود.

۸. قسمت ‘ طرز تهیه‌ی فاجعه’ ماشا و آقا خرسه یکی از پربیننده ترین ویدئوهای یوتیوب

به گزارش آسمونی تنها ویدئوی فهرست ۱۰ برترین که موسیقی نیست، این قسمت از کارتون روسی ماشا پو آقا خرسه برای کودکان است. ‘ طرز تهیه‌ی فاجعه’ با ۱.۶۷ میلیارد مشاهده، ماشا را نشان می‌دهد که در خانه‌ی آقا خرسه فرنی بیش از حدی درست می‌کند. این مجموعه در سراسر دنیا از جمله آلمان، مالزی، اندونزی، و استرالیا محبوب است. مشخص نیست چرا این قسمت انقدر بیش از بقیه‌ی قسمت‌ها مشاهده شده است، در حالی‌که محبوب‌ترین قسمت بعدی‌اش ۶۱ میلیون بازدید داشته است.

۷. ‘ از دستش خلاص شو’ تیلور سویفت یکی از پربیننده ترین ویدئوهای یوتیوب

به گزارش آسمونی تیلور سوئیفت دو ویدئو در فهرست ۱۰ برترین پربیننده‌ترین پست‌های یوتیوب دارد. این آهنگ که در آگوست ۲۰۱۴ منتشر شد، ۱.۶۷ میلیارد بازدید داشته است.

۶. ‘سلام’ توسط ادل یکی از پربیننده ترین ویدئوهای یوتیوب

به گزارش آسمونی ویدئوی آهنگ ‘سلام’ ادل زمانی‌که ۲۷.۷ میلیون بار در یک روز مشاهده شد، رکورد سایت ووو را برای پخش طی یک دوره‌ی ۲۴ ساعته شکست. رکورددار قبلی ” خون مسموم” تیلور سویفت با ۲۰.۱ میلیون مشاهده بود. این آهنگ هم‌چنین رکورددار زمان رسیدن به یک میلیارد بازدید شد، که طی ۸۸ روز به آن رسید. این آهنگ که در ۲۰۱۵ منتشر شد تا به امروز ۱.۷۴ میلیارد مشاهده شده است.

۵. ‘جای خالی’ توسط تیلور سویفت یکی از پربیننده ترین ویدئوهای یوتیوب

به گزارش آسمونی “جای خالی” که به عنوان دومین تک‌آهنگ آلبوم ۱۹۸۹ سویفت در ۲۰۱۴ منتشر شد، نزدیک به ۱.۸ میلیارد بار مشاهده شده است. نشریه‌ی پاپ‌مترز این دوره را “احتمالا بهترین دوره‌ی کاری سویفت” توصیف کرد، و این آهنگ به رتبه‌ی چهارم جدول تک‌آهنگ‌های انگلستان رسید که به مدت دو هفته این رتبه را حفظ کرد.

۴. ‘متاسفم ‘ توسط جاستین بیبر یکی از پربیننده ترین ویدئوهای یوتیوب

به گزارش آسمونی ستاره‌ی یوتیوب، جاستین بیبر، زمانی‌که “متاسفم ” به رده‌ی بالا راه یافت و “عزیزم ” در رده‌بندی سقوط کرد، جایگزین خود در ۱۰ برترین پربیننده‌ترین ویدئوها شد. این آهنگ که در ۲۰۱۵ منتشر شده است، ۱.۸۸ میلیارد بار مشاهده شده است، در حالی‌که “عزیزم “، آهنگی جاستین بیبر شهرتش را مدیون آن می‌داند، با ۱.۴۶ میلیارد بار مشاهده رنگ می‌بازد.

۳. ‘آپ‌تاون فانک’ توسط برونو مارس یکی از پربیننده ترین ویدئوهای یوتیوب

به گزارش آسمونی ویدئوی رسمی “آپ‌تاون فانک” با حضور برونو مارس، با ۱.۸۹ میلیارد بار مشاهده کمی بیش‌تر از “متاسفم” جاستین بیبر مشاهده شده است. این ترانه که در نوامبر ۲۰۱۴ منتشر شد، سه جایزه‌ی گرمی را از آن خود کرد. زمانی‌که ژانویه منتشر شد، قبل از چندین هفته صدرنشینی در جدول تک‌آهنگ‌ها در انگلستان به رکورد ۲.۳۴ میلیون گوش دادن در یک هفته رسید.

۲. ‘دوباره می‌بینمت’ توسط ویز خلیفه یکی از پربیننده ترین ویدئوهای یوتیوب

به گزارش آسمونی محبوب‌ترین ویدئو در سال ۲۰۱۵، “دوباره می‌بینمت” با حضور چارلی پوث از زمان انتشارش در اوایل آوریل ۲۰۱۵ به ۲.۰۹ میلیارد بازدید رسیده است. این ترانه، که سفارشی برای مجموعه موسیقی متن سریع و خشن ۷ بود، ادای احترامی به هنرپیشه معروف پل واکر است که در ۲۰۱۳ در یک حادثه‌ی رانندگی جان سپرد.

۱. ‘ ‘گانگ‌نام استایل’ توسط سای یکی از پربیننده ترین ویدئوهای یوتیوب

به گزارش آسمونی آهنگ محبوب “گانگ‌نام استایل” زمان انتشارش در ۲۰۱۲ توفانی در دنیا به راه انداخت و لقب پربیننده ترین فیلم یوتیوب را تا آن تاریخ به خود اختصاص داد. این آهنگ هنوز هم این عنوان را در اختیار دارد.

این تک‌آهنگ ‌کی‌پاپ کره‌ی جنوبی نخستین ویدئوی یوتیوب بود که به یک میلیارد بازدید رسید. از آن زمان، اکنون به ۲.۶۶ میلیارد مشاهده رسیده است. این آهنگ در جدول‌های بیش از ۳۰ کشور در صدر قرار گرفت و حتی نخست وزیر دیوید کامرون و رییس‌جمهوری ایالات متحده باراک اوباما در حال رقص با حرکات نمادین‌اش دیده شده‌اند.

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید