پرسپولیس 2 – 0 استقلال خوزستان ؛ برد شیرین سرخ های پایتخت

دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و استقلال خوزستان با برتری تیم سرخ پوش به اتمام رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی تیم پرسپولیس تهران و استقلال خوزستان که از ساعت 16:00 در ورزشگاه آزادی آغاز شده بود با برد تیم پرسپولیس به اتمام رسید .

نیمه اول مسابقه چیز خاصی برای عرضه نداشت شاید تنها اتفاق پیش آمده در نیمه اول اخراج بازیکن تیم استقلال خوزستان ، مصطفی کیانی بود که تیم اسقلال را مستاصل تر از گذشته در این بازی کند . حملات هیچ یک از دو تیم در نیمه اول نتیجه ای به همراه نداشت تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند .

در نیمه دوم اما تیم پرسپولیس با استفاده از برتری عددی خود اقدام به حملات پیاپی کرد تا بلکه با برد تیم استقلال خوزستان به صدر جدول برود و برای نتیجه نگرفتن تیم سپاهان دل خوش کند .

حملات تیم پرسپولیس در دقیقه 61 نتیجه بخش بود . روی ارسال کرنر از سمت راست توسط بشار رسن به روی دروازه ، سید جلال حسینی موفق شد با ضربه سر دروازه تیم خوزستانی را باز کند تا شادی به بازیکنان و کادر فنی تیم پرسپولیس تزریق شود .

در ادامه علی علیپور در دقیقه 88 پتک آخر را به میخ پیروزی تیم پرسپولیس کوبید تا تیم سرخ پوش پایتخت از برد در این بازی مطمئن شود . روی ی ضد حمله و حرکت سیامک نعمتی و داد و ستد توپ با علی علیپور این بازیکن با ارسال پاس در عمق علیپور را صاحب موقعیت کرد تا علی علیپور با یک ضربه بغل پای ساده دروازه تیم استقلال خوزستان را باز کند تا با پیروزی 2 بر صفر زمین بازی را ترک کنند .

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید