منچستر یونایتد 0 – 2 پاری سن ژرمن ؛ درخشش امباپه در شب غیبت نیمار و کاوانی

تیم پاری سن ژرمن با درخشش ستاره جوان خود موفق شد تیم منچستر یونایتد را با دو گل مغلوب کند .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم پی اس جی و منچستر یونایتد از رقابت های یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا ، که از ساعت 23:30 دقیقه در ورزشگاه الدترافورد آغاز شده بود ، تیم فرانسوی توانست با دو گل حریفش را در خارج از خانه شکست دهد .

بازی با حمله تیم یونایتد آغاز شد و خیلی زود این تیم می توانست روی ضربه پوگبا به گل برسد که واکنش بوفون در دقیقه 15 مانع از باز شدن دروازه این تیم شد .

در ادامه و در دقیقه 28 این بار نوبت تیم پی اس جی بود تا حمله ای را تدارک ببیند که کنترل بد امباپه و ضربه بی دقت او از کنار دروازه داوید دخیا به بیرون رفت تا مهم ترین حملات بازی در نیمه اول به همین دو موقعیت محدود شود .

گل اول پی اس جی – کیمپمبه

در نیمه دوم اما بازی جذاب تری را شاهد بودیم . در همان ابتدای نیمه دوم ، ارسال دنی آلوز با ضربه سر امباپه همراه شد که واکنش داوید دخیا را به همراه  داشت و مانع از بازگشایی دروازه تیمش شد .

اما ضربه کرنر اعلام شده به اولین گل این مسابقه منجر شد . ارسال دقیق دی ماریا با ضربه سر دقیق کیمپمبه همراه شد و دروازه شیاطین سرخ فرو ریخت تا اولین گل بازی برای تیم پی اس جی به ثمر برسد .

گل دوم پی اس جی – ام باپه

شاگردان توخل که با به ثمر رسیدن گل اول اعتماد به نفس مضاعف بدست آورده بودند در ادامه و در دقیقه 60 موفق شدند روی حرکت ام باپه گل دوم را نیز به ثمر برسانند . ضد حمله سریع بازیکنان پاری سن ژرمن و ارسال عرضی دی ماریا ، به امباپه رسید و این بازیکن به راحتی دروازه تیم منچستر یونایتد را باز کرد تا در نهایت بازی با برتری دو بر صفر پاریسی ها به پایان برسد .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید