اخبار اجتماعی

آخرین جزئیات از پرونده کلاهبرداری با پیامک قطع یارانه‌ها

The latest details of the fraud scam with subsidies cut off آخرین جزئیات از پرونده کلاهبرداری با پیامک قطع یارانه‌ها

به گزارش آسمونی:رئیس پلیس فتا پایتخت آخرین جزئیات از پرونده کلاهبرداری با ارسال پیامک قطع یارانه‌‌ها به شهروندان را تشریح کرد.

سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ درباره آخرین جزئیات پرونده ارسال پیامک‌های جعلی مبنی بر قطع یارانه به هموطنان، اظهار کرد: با توجه به ارسال پیامک‌هایی مبنی بر قطع یارانه خانوارها، ۳۰ نفر از شهروندان تهرانی به سامانه پلیس ۱۱۰ مبنی بر دریافت پیامک اعلام گزارش کردند.

وی افزود: به شهروندان توصیه می‌شود که برای اعلام شکایت از طریق مراجع قانونی اقدام کنند و تشکیل پرونده دهند تا موضوع پیگیری شود.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: تاکنون ۵ نفر از شهروندان با تشکیل پرونده و تنظیم شکایت نسبت به پیگیری این موضوع به طور قانونی اقدام کردند.

سرهنگ کاظمی ضمن تکذیب خبر دستگیری چند نفر از ارسال کنندگان پیامک‌های جعلی، تصریح کرد: پلیس در حال رصد اطلاعات و گزارش‌های دریافتی است و تاکنون ارسال کنندگان این پیامک‌ها را دستگیر نکرده است.

گفتنی است؛ طی دو روز گذشته پیامک‌هایی مبنی بر قطع یارانه‌ خانوارها از سوی افراد ناشناس به هموطنان در سراسر کشور ارسال شده بود که پلیس فتا این پیامک‌ها را جعلی و فاقد ارزش قانونی اعلام کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

تازه های آسمونی

شناسایی عامل دستکاری آرای برنامه «برنده باش» / حذف آرای تقلبی

طاهره رضایی

هشدار پلیس فتا: رمز کارت بانکی را حتما خودتان وارد کنید

طاهره رضایی

کلاهبرداری با پیامک قطع یارانه و سهام عدالت

ندا رحیمی

پیگیری برای دستگیری عامل حمله «کفتار سایبری» به کسب و کارها

طاهره رضایی

پیامک سهام عدالت به همراه ۵۰۰ هزار تومان عیدی «جعلی» است

طاهره رضایی

مردم به پیامک‌های قطع یارانه و سهام عدالت اعتنا نکنند

طاهره رضایی

نظر شما چیست؟