اتلتیکومادرید 1 – 3 رئال مادرید ؛ خط و نشان سولاری

دیدار دو تیم اتلتیکومادرید و رئال مادرید در رقابت های لالیگا با برتری تیم رئال مادرید به اتمام رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم اتلتیکو مادرید و رئال مادرید در ورزشگاه مترو پولیتانو برگزار شد که بازی با برتری تیم رئال مادرید به اتمام رسید .

در نیمه اول رئال مادرید بازی را خیلی خود آغاز کرد و موفق شد در دقیقه 16 به گل اول برسد . روی ارسال کرنر از سمت راست به روی دروازه اتلتیکو ، راموس با ضربه سر توپ را به کاسمیرو رساند و این بازیکن با یک ضربه برگردان موفق شد به زیبایی هر چه تمام تر دروازه را باز کند تا گل اول بازی به ثمر برسد .

این برتری طولی نکشید و تیم اتلتیکو مادرید موفق شد گل تساوی را تنها 9 دقیقه بعد به ثمر برساند . آنخل کوریا با بدست آوردن توپ از جلوی پای وینیسیوس که البته خطا به نظر می رسید موفق شد گریزمان را پا به توپ کند و ضربه گریزمان در موقعیت تک به تک از بین پاهای کورتوا عبود کرد و گل تساوی تیم اتلتیکو به ثمر رسید .

تیم رئال مادرید که برتری را از دست داده بود به دنبال کسب پیروزی حداقل در نیمه اول بود . در دقیقه 42 این بار روی حرکت وینیسیوس از سمت چپ موفق شد روی برخورد خود با بازیکن اتلتیکو نظر داور را برای اعلام پنالتی جلب کند و سرخیو راموس موفق شد دروازه را باز کند .

در نیمه دوم ، تیم اتلتیکو مادرید موفق شد در دقیقه 54 به گل تساوی دست یابد که داور گل موراتا را آفساید اعلام کرد تا نتیجه بازی همچنان 2 بر 1 بماند .

در ادامه در دقیقه 74 گل سوم رئال مادرید به ثمر رسید . پاس عالی لوکا مودریچ روی ضدحمله تیم رئال و ضربه دقیق گرت بیل منجر به به ثمر رسیدن گل سوم رئال مادرید شد تا در نهایت بازی با نتیجه 3 بر 1 به اتمام برسد .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید