اخبار فوتبال

پیکان 0 – 4 استقلال ؛ خط و نشان خط حمله استقلال برای رقیبان

دیدار دو تیم پیکان و استقلال تهران از رقابت های هفته شانزدهم لیگ برتر با پیروزی تیم استقلال به اتمام رسید .

esteghlal vs paykan پیکان 0   4 استقلال ؛ خط و نشان خط حمله استقلال برای رقیبان

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم پیکان و استقلال تهران که در ورزشگاه سهدای شهر قدس برگزار شد با برتری تیم پر گل تیم استقلال به اتمام رسید .

تیم استقلال در نیمه اول تیم برتر میدان بود و خیلی زود موفق شد در دقیقه 16 روی حرکت عالی محمد دانشگر و فرار مرتضی تبریزی گل اول بازی را به ثمر برساند . ضربه والی زیبای مرتضی تبریزی به زیبایی وارد دروازه تیم پیکان شد تا برتری تیم استقلال خیلی زود جواب دهد .

در ادامه نیمه اول بازی موقعیت خطرناک خاصی نداشت و بازی به نیمه دوم رفت . در نیمه دوم باز هم برتری تیم استقلال مشهود بود و فرصت های خوبی برای تیم استقلال برای افزایش اختلاف به وجود آمد که مهاجمین این تیم از آن موقعیت ها به نحو احسن استفاده کردند .

در دقیقه 58 روی ضد حمله بازیکنان استقلال ، فرشید اسماعیلی با یک ارسال در عمق ، میلاد ذکی پور را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن موفق شد دروازه تیم پیکان را با یک ضربه دقیق باز کند تا نتیجه کار دو برابر شود .

در ادامه گل سوم استقلال در دقیقه 83 به ثمر رسید . روی ضد حمله بازیکنان استقلال و پاس گادوین منشا ، گونسالس پا به توپ شد و پس از از جا برداشتن مدافع پیش روی موفق شد با یک شوت ، توپ را پس از برخورد به بازیکن تیم پیکان به قعر دروازه پیکان برساند .

کار تیم پیکان پس از دریافت گل سوم تمام شد ولی تیم استقلال دست بردار نبود و موفق شد در دقیقه 91 گل چهارم را نیز وارد دروازه تیم پیکان کند . وریا غفوری موفق شد روی ضربه ای از پشت محوطه جریمه ، دروازه تیم پیکان را به زیبایی باز کند تا حساب کار 4 بر صفر شود .

 

اختصاصی آسمونی 

تازه های آسمونی

الهلال 1 – 0 استقلال ؛ فرصت سوزی های آبی پوشان کار دستشان داد

شهاب نظری فر

برنامه بازی های نمایندگان ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا 2019

شهاب نظری فر

اخبار باشگاه ها

شهاب نظری فر

استقلال 1 – 0 ماشین سازی ؛ مهدی قائدی ناجی آبی ها

شهاب نظری فر

ذوب آهن 0 – 0 پرسپولیس ؛ جذاب اما بدون گل

شهاب نظری فر

مسیر مدعیان لیگ برتر ، تا پایان فصل ؛ چرا پرسپولیس باز هم صدرنشین است؟

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟