بیوگرافی جیجی حدید، مدل مد آمریکایی

جیجی حدید یکی از هنرمندان آمریکایی است که در زمینه مدلینگ فعالیت می کند و از سنین پایین کار مدلینگ را آغاز کرده اس. آسمونی در این بخش بیوگرافی جیجی حدید، مدل مد آمریکایی را شرح می دهد.

بیوگرافی جیجی حدید، مدل مد آمریکایی

جی جی حدید (جلینا نورا حدید ) زاده ۲۳ آوریل ۱۹۹۵،مدل آمریکایی است. وی از دو سالگی با برند گس وارد عرصه مدلینگ شد و در سال ۲۰۱۴ درلیست ۵۰ مدلینگ برتر از دید وب سایت مدل دات کام انتخاب شده‌است.

آغاز مدلینگ و موفقیت جیجی حدید

حدید در سال ۲۰۱۱ به صورت جدی وارد عرصه مدلینگ گردید و در همان سه بار در کت واکِ فشن شو برند گِس حضور یافت . تا پایان دوره دبیرستان در لس آنجلس زندگی کرد و بعد از آن برای ادامه ی مدلینگ عازم نیویورک شد. در سال ۲۰۱۴ جی جی حدید درلیست ۵۰ مدل برتر از دید وب سایت مدل دات کام انتخاب شده‌است . و نهایتاً در ۲۰۱۶ توانست جایزهٔ بهترین مدل سال را از The Fashion Awardsدریافت کند. حدید با بسیاری از برند ها از جمله میبیلین ، تامی هیلفیگر ، وورساچه همکاری داشته.

زندگی شخصی جیجی حدید

پدر او محمد حدید(تبار آمریکایی- فلسطینی) و مادر او یولاندا حدید (تبار هلندی )مدل سابق است. همچنین خواهر بلا حدید و برادر انوار حدید او در صنعت مدلینگ مشغول هستند. حدید در سال ۲۰۱۵ با زین ملک عضو سابق وان دایرکشن وارد رابطه شد. حدید از جمله دوستانِ صمیمی کندال جنر و تیلور سوئیفت هست.

عکس های جیجی حدید

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید