اخبار فوتبال

رئال مادرید 3 – 0 آلاوس ؛ بردی دلچسب در آستانه ال کلاسیکو

شب گذشته بازی دو تیم رئال مادرید و آلاوس در چارچوب هفته 22 لالیگا اسپانیا با برد رئال مادرید به پایان رسید .

real madrid vs alaves رئال مادرید 3   0 آلاوس ؛ بردی دلچسب در آستانه ال کلاسیکو

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم رئال مادرید و آلاوس در رقابت های هفته 22 لالیگا اسپانیا ، شب گذشته با برتری تیم رئال مادرید در آستانه بازی ال کلاسیکو به پایان رسید .

بازی با برتری تیم رئال مادرید آغاز شد و روی چند موقعیت در همان دقایق ابتدایی مسابقه می توانستند دروازه تیم آلاوس را تهدید کنند که این موقعیت ها به هدر رفت .

benzema 2 رئال مادرید 3   0 آلاوس ؛ بردی دلچسب در آستانه ال کلاسیکو

برتری تیم رئال مادرید همچنان ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 30 مسابقه روی ارسال رگیلون ، کریم بنزما موفق شد دروازه آلاوس را باز کند تا رئال مادرید برتری خود را چه در زمین مسابقه و چه بر روی اسکوربرد نشان دهد .

رئال مادرید در نیمه دوم نیز برتری خود را حفظ کرد ولی تا دقایق انتهایی این نیمه نتوانست دروازه آلاوس را باز کند . ضربات تیم رئال مادرید یکی پس از دیگری از دست می رفت ، تا اینکه در دقیقه 80 رئال مادرید به گل دوم خود رسید .

ارسال مارکو آسنسیو به داخل محوطه جریمه با ضربه دقیق وینیسیوس همراه شد و این بازیکن موفق شد گل دوم رئال مادرید را به ثمر برساند .

mariano diaz رئال مادرید 3   0 آلاوس ؛ بردی دلچسب در آستانه ال کلاسیکو

تیم رئال مادرید که خیالش از برد در این مسابقه راحت شده بود حملات خود را برای افزایش تفاضل گل بیشتر کرد و موفق شد در اولین دقیقه از وقت های تلف شده دروازه تیم آلاوس را برای بار سوم باز کند .

اودریوزولا با یک ارسال محکم و سریع به روی دروازه ، ماریانو دیاز را در موقعیت گلزنی قرار داد و این بازیکن با شیرجه به سمت توپ موفق شد دروازه تیم آلاوس را برای بار سوم باز کند .

در نهایت بازی با نتیجه 3 بر صفر به نفع تیم رئال مادرید به پایان رسید تا اختلاف امتیاز این تیم با اتلتیکو مادرید به تنها 2 امتیاز تقلیل یابد .

 

اختصاصی آسمونی

تازه های آسمونی

اخبار باشگاه ها

شهاب نظری فر

آشنایی با لوگوی تیمهای فوتبالی ؛ بارسلونا ، پرچم کاتالونیا و صلیب سنت جورج

شهاب نظری فر

آشنایی با لوگوی تیمهای فوتبالی ؛ رئال مادرید ، نماد پادشاهی اسپانیا

شهاب نظری فر

مذاکرات جدی رئال با چلسی بر سر انتقال ادن هازارد

شهاب نظری فر

آشنایی با لوگوی تیمهای فوتبالی ؛ اتلتیکو مادرید ، یک خرس و هفت ستاره

شهاب نظری فر

رئال مادرید 2 – 1 ایبار ؛ کریم بنزما ، موتور گلزنی تیم رئال مادرید

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟