اخبار فوتبال

یوونتوس 3 – 3 پارما ؛ بازگشت فوق العاده پارما در برابر بیانکونری

بازی دو تیم یوونتوس و پارما از هفته بیست و دوم رقابت های سری آ با تساوی به پایان رسید .

ronaldo 2 یوونتوس 3   3 پارما ؛ بازگشت فوق العاده پارما در برابر بیانکونری

به گزارش آسمونی ، بازی یوونتوس و پارما از هفته 22 سری آ ایتالیا با درخشش ژروینیو برای تیم پارما ، با تساوی به پایان رسید .

بازی در نیمه اول با برتری نصفه و نیمه تیم یوونتوس آغاز شد و در دقیقه 17 بازی رونالدو با یک شوت سنگین می رفت که دروازه تیم پارما را باز کند که ضربه اش با واکنش دروازه بان پارما همراه شد .

ronaldo 1 یوونتوس 3   3 پارما ؛ بازگشت فوق العاده پارما در برابر بیانکونری

در دقیقه 36 بالاخره رونالدو موفق شد بر لوئیجی سه په ، دروازه بان پارما ، غلبه کند و دروازه این تیم را روی پاس بلیز متوئیدی باز کند . ارسال متوئیدی به روی دروازه با ضربه دقیق و نه چندان قوی رونالدو همراه شد و موفق شد دروازه پارما را باز کند .

در اوایل نیمه دوم تیم یوونتوس تیم برتر زمین زمین بود و موفق شد در دقیقه 62 اختلاف را به دو گل برساند . ارسال بلند مانزوکیچ به دخالت کریستیانو رونالدو ، به روگانی رسید و این بازیکن با یک ضربه ساده به توپ موفق شد گل دوم بانوی پیر را به ثمر برساند .

در ادامه تیم پارما اقدام به حمله کرد و موفق شد تنها 2 دقیقه بعد اختلاف را به یک گل تقلیل دهد . روی ارسال زیبای کوچکا ، توپ به باریلا رسید و این بازیکن با یک ضربه سر دقیق و قوی موفق شد قفل دروازه یوونتوس را بشکند و پرین ، دروازه بان تیم یوونتوس ، را مغلوب کند .

ronaldo یوونتوس 3   3 پارما ؛ بازگشت فوق العاده پارما در برابر بیانکونری

تیم یوونتوس که خطر بازگشت پارما را احساس کرده بود اقدام به حمله کرد و در دقیقه 66 موفق شد گل سوم را به ثمر برساند . ارسال ماریو مانژوکیچ به روی دروازه با ضربه سر چکشی کریستیانو رونالدو همراه شد و گل سوم این تیم به ثمر رسید .

تیم پارما ، هر طور که بود به دنبال برگرداندن نتیجه این بازی بود و تیم یوونتوس که پارما را دست کم گرفته بود چوب ندانم کاریش را خورد . در دقیقه 74 ارسال کوچکا به روی دروازه ، در دهانه دروازه به ژروینیو رسید و او هم با یک ضربه پشت پای زیبا موفق شد گل دوم تیمش را به زیباترین شکل ممکن به ثمر برساند .

gervinho یوونتوس 3   3 پارما ؛ بازگشت فوق العاده پارما در برابر بیانکونری

در ادامه هر دو تیم اقدام به حمله کردند و به نظر می رسید که نتیجه 3 بر 2 نتیجه پایدار این مسابقه باشد که ماریو مانژوکیچ که روی دو گل از سه گل تیمش نقش اساسی داشت ، روی گل سوم تیم پارما نیز نقش داشت .

اشتباه مانژوکیچ در دفع توپ ، باعث شد تا بازیکنان پارما توپ را بدست آورده و ژروینیو موفق شد گل سوم و تساوی بخش تیم پارما را وارد دروازه تیم یوونتوس کند تا یوونتوس در آلیانز استادیوم ، به حداقل امتیاز بسنده کند .

 

 

تازه های آسمونی

صعود بارسلونا و آژاکس به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

شهاب نظری فر

مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا

شهاب نظری فر

آژاکس 1 – 1 یوونتوس ؛ به یاد آن سال های رویایی

شهاب نظری فر

یوونتوس 2 – 1 آث میلان ؛ غلبه بیانکونری بر روسونری

شهاب نظری فر

پیش بازی یوونتوس – میلان ؛ روسونری ، پلی برای قهرمانی بیانکونری

شهاب نظری فر

جدول سری آ ایتالیا – امتیازها ، نتایج و برنامه بازی های 2018 – 2019

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟