موبایل و تبلت

معرفی گوشی تاشوی هواوی تا پایان ماه جاری

huawei معرفی گوشی تاشوی هواوی تا پایان ماه جاری

رویداد معرفی گوشی تاشوی هواوی در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۹ در جریان کنگره جهانی موبایل برگزار خواهد شد و بدین ترتیب طی یک هفته شاهد رونمایی از دو گوشی هوشمند تاشو خواهیم بود.

به گزارش آسمونی ، پس از سال‌ها بحث و جدل حول فناوری گوشی‌های انعطاف‌پذیر در نهایت می‌توانیم شاهد معرفی نه یکی بلکه دو گوشی تاشو در ماه جاری باشیم.

شرکت هواوی (Huawei) در روز ۲۴ فوریه در کنگره جهانی موبایل که در شهر بارسلونا اسپانیا برگزار می‌شود، چهار روز پس از رویداد شرکت سامسونگ، اولین گوشی تاشوی خود را معرفی خواهد کرد.

این شرکت برنامه‌های خود مبنی بر معرفی یک گوشی هوشمند تاشو در سال ۲۰۱۹ را در ماه اکتبر ۲۰۱۸ اعلام کرده بود.

علاوه بر این “ریچارد یو” مدیر عامل شرکت هواوی هفته گذشته در جلسه با سرمایه‌گذاران در پکن برگزاری این رویداد را تأیید کرد و گفت: ما منتظر دیدن شما در ماه فوریه در بارسلونا هستیم، جایی که ما اولین گوشی هوشمند 5G با صفحه نمایش قابل انعطاف را معرفی خواهیم کرد.

اکنون ما تاریخ دقیق این رونمایی را می‌دانیم، اما به نظر می‌رسد که هوآوی از سامسونگ عقب افتاده است، چرا که غول الکترونیک کره‌ای همراه با معرفی سه‌گانه گلکسی S10، چهار روز کامل (۲۰ فوریه) زودتر از هواوی گوشی تاشوی خود را رونمایی خواهد کرد.

در واقع احتمالاً ماه فوریه پر بارتر از این هم خواهد بود. در صورتی که شایعات جدید در مورد موتورولا حقیقت داشته باشد، این شرکت قصد دارد سری RAZR خود را در ماه جاری با یک گوشی قابل انعطاف احیا کند.

باید برای خرید این گوشی‌های تاشو از لحاظ اقتصادی آماده بود، زیرا فعلاً لوکس محسوب می‌شوند. هر سه این گوشی‌ها قیمتی حدود ۱۵۰۰ دلار خواهند داشت.

منبع: ISNA

تازه های آسمونی

شرکت شیائومی ۹ ساله شد

احمدرضا راجی

سامسونگ از دو گوشی گلکسی A60 و A40s در چین رونمایی کرد

احمدرضا راجی

گلکسی فولد نیامده به مشکل خورد!

احمدرضا راجی

تصاویر ولقعی از گوشی جدید شیائومی لو رفت

احمدرضا راجی

گلکسی A80 سامسونگ ; فیلم + مشخصات فنی کامل

احمدرضا راجی

گلکسی A80 سامسونگ با دوربین سلفی چرخشی معرفی شد

احمدرضا راجی

نظر شما چیست؟