بارسلونا 2 – 2 والنسیا ؛ ترمز بارسلونا در خانه کشیده شد !

شب گذشته بازی دو تیم بارسلونا و والنسیا در هفته 22 لالیگای اسپانیا با تساوی دو تیم به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم بارسلونا و والنسیا که شب گذشته برگزار شده بود با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید .

بازی را تیم والنسیا تهاجمی آغاز کرد و می توانست در دققیقه 5 به گل اول بازی برسد که ضربه چریشف به تیرک دروازه برخورد کرد و به گل تبدیل نشد . در ادامه حملات تیم والنسیا جواب داد و این تیم در دقیقه 24 به گل اول رسید .

پاس در عمق رودریگو با فرار گامیرو ، باعث شد تا این بازیکن در موقعیت گلزنی مناسبی قرار گیرد و با یک ضربه دقیق دروازه ترشتگن را باز کند .

در ادامه تیم والنسیا موفق شد گل دوم را نیز در دقیقه 31 به ثمر برساند . پنالتی گرفته شده برای تیم والنسیا توسط دنی پارخو وارد دروازه تیم بارسلونا شد تا نتیجه این بازی 2 بر صفر به نفع تیم بارسلونا شود .

تیم بارسلونا بعد از دریافت گل دوم ، به خود آمد و اقدام به حمله کرد و خیلی زود موفق شد اختلاف را به حداقل برساند . در دقیقه 39 حرکت عالی نلسون سمدو در محوطه جریمه تیم والنسیا ، برای تیم بارسلونا یک پنالتی به همراه داشت و لیونل مسی موفق شد پنالتی را تبدیل به گل کند و نتیجه 2 بر 1 شود .

حملات تیم بارسلونا و بد شانسی بازیکنان این تیم موجب رقم نخوردن گل مساوی در نیمه اول و اوایل نیمه دوم بود . نتو دروازه بان تیم والنسیا نیز روی چند موقعیت دروازه تیمش را نجات داد تا بارسلونا در نیمه اول باکام از به ثمر رساندن گل تساوی باشد .

اما در دقیقه 66 مسی باز هم تیمش  را نجات داد و موفق شد روی اشتباه بازیکنان والنسیا با یک ضربه دیدنی به گوشه دروازه با یک ضربه فنی ، دروازه تیم والنسیا را باز کند تا بازی با نتیجه 2 بر 2 ادامه یابد .

در ادامه بازی دو تیم حمله چندانی بر روی دروازه یک دیگر نداشتند و موفق به گل زنی نشدند تا بازی با نتیجه 2 بر 2 به پایان برسد .

اختصاصی آسمونی 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید