قطر 3 – 1 ژاپن ؛ تیم قطر قهرمان جام ملت های آسیا 2019 شد

بازی دو تیم قطر و ژاپن در فینال جام ملت های آسیا 2019 ، با پیروزی و قهرمانی تیم قطر به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم قطر و ژاپن در رقابت فینال جام ملت های آسیا 2019 ، که از ساعت 17:30 دقیقه شروع شده بود با برتری قاطع تیم قطر به پایان رسید .

بازی در نیمه اول با حملات هر دو تیم آغاز شد ولی این تیم قطر بود که در دقیقه 12 به گل اول رسید . روی ارسال اکرم عفیف به روی دروازه از سمت چپ ، توپ به المعز علی رسید و با کنترل توپ ، با یک ضربه برگردان موفق شد به زیبایی دروازه شوئیجی گوندا را باز کند تا تیم قطر پیش بیافتد .

تیم ژاپن بعد از دریافت اول کمی به هم ریخته بازی کرد تا اینکه در دقیقه 27 دروازه این تیم برای بار دوم باز شد . باز هم گل برای تیم قطر و باز هم پاس گل از سوی اکرم عفیف ! پاس اکرم عفیف به عبدالعزیز حاتم رسید و این بازیکن با یک ضربه زیبا و فنی پای چپ موفق شد دروازه تیم ژاپن را برای بار دوم باز کند . تا نیمه اول مسابقه با نتیجه 2 بر صفر به اتمام برسد .

در نیمه دوم تیم ژاپن کمی جلو کشید و موفق شد در دقیقه 69 یکی از گل ها را جبران کند . روی حرکت پر تعداد بازیکنان ژاپن ، مینامینو با الشیب تک به تک شد و موفق شد دروازه این تیم را بالاخره باز کند تا نتیجه 2 بر 1 شود و امید به تیم ژاپن باز گردد .

در دقیقه 83 روی پنالتی اعلام شده برای تیم قطر ، در نهایت ستاره این بازی یعنی اکرم عفیف که دو پاس گل داده بود موفق شد دروازه تیم ژاپن را برای بار سوم باز کند تا کار برای تیم ژاپن به اتمام برسد .

با توجه به پیشبینی که ژاوی قبل از این رقابت ها کرده بود ، سزاوار است ایستاده به احترام ژاوی دست بزنیم ، بازیکنی که شناخت کاملی از فوتبال دارد و موفق شد یک پیشبینی کامل و دقیق را از رقابت های حذفی جام ملت های آسیا 2019 داشته باشد .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید