پیش بازی قطر – ژاپن ؛ پیش بینی ژاوی درست از کار در آمد !

بازی نهایی جام ملت های آسیا 2019 بین دو تیم قطر و ژاپن فردا برگزار می شود .

به گزارش آسمونی ، بازی فینال جام ملت های آسیا 2019 بین دو تیم قطر و ژاپن فردا ، جمعه 11 بهمن ماه ، ساعت 17:30 در ورزشگاه زاید اسپورت سیتی برگزار خواهد شد .

تیم قطر تا به این جای جام کاملا شگفت انگیز ظاهر شده و تا فینال این دوره از رقابت ها با صلابت و با شایستگی بالا حضور یافته است . این تیم موفق شد تیم امارات را با 4 گل در برابر تماشگران پر شور اماراتی در هم بشکند و ثابت کند که از انگیزه و امید بسیار بالایی برای کسب جام قهرمانی برخوردار است و به این راحتی ها پا پس نمی کشد .

در سمت مقابل تیم ژاپن قرار دارد که برای رسیدن به مرحله نهایی ، تنها با یک رقیب سرسخت دیدار کرده است که آن تیم ، تیم ملی کشورمان است . برد در برابر تیم ایران آرزوی بسیاری از تیم های آسیایی بود که تیم ژاپن به این آرزو دست یافت و موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و روی اشتباه مسلم خط دفاعی پیروز این میدان شود .

با توجه به صعود تیم ها قطر و ژاپن به فینال جام ملت های آسیا 2019 ، بار دیگر توجهتان را به پیش بینی ژاوی جلب می کنم که تا حد بسیار بالایی نتایج این رقابت ها را درست پیشبینی کرده بود و اگر همین گونه پیش برود تیم قطر قهرمان خواهد شد .

نظر شما چیست ؟!

 

بیشتر بخوانید :

جام ملت های آسیا 2019 ؛ تیم های حاضر + پرچم کشورها
پیج جام ملت های آسیا 2019

 

اختصاصی آسمونی 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید