از شایعه تا واقعیت ؛ خداحافظی کی روش از تیم ملی ایران

با شکست تیم ملی ایران در نیمه نهایی جام ملت های آسیا ، وضعیت سرمربی تیم ملی کشورمان ، کارلوس کی روش ، مبهم باقی مانده است .

به گزارش آسمونی ، طبق صحبت های انجام شده توسط کی روش در بررخی مصاحبه ها و مجامع ، حرف از خروج این سرمربی از تیم ملی ایران بعد از جام ملت های آسیا 2019 شده بود .

کی روش خاطر نشان کرده بود در صورت نتیجه گیری تیم ملی ایران به ماندن در ایران فکر خواهد کرد و حال با توجه به شکست و ناکامی در جام ملت های آسیا باید دید این سرمربی چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد .

با توجه به صحبت های مبهم او در مصاحبه بعد از بازی با ژاپن ، نمی توان نظر قطعی راجه به ماندن یا رفتن او داد . گرچه چند نشانه ، نشان از خروج او از تیم ملی کشورمان بعد از تقریبا 8 سال می دهد .

در کنفرانس خبری برگزار شده دیروز ، کی روش از باقی ماندن یا رفتن تفره رفت و جواب دقیقی نداد ولی مسعود شجاعی مدعی شد که کارلوس کی روش در رختکن از بازیکنان تیم ملی خداحافظی کرده و قصد دارد جدا شود .

همچنین کی روش با انتشار یک پست اینستاگرامی جدایی خود را از تیم ملی ایران اعلام کرد . که می توانید عکس آنرا در زیر مشاهده کنید .

کارلوس کی روش در این پست گفته است :

هیچ کلمه ای تشکر من از بازیکنانم را توصیف نمی‌کند. آن ها در طول این سال ها همه تلاش، حمایت و تعهد خود را به کار گرفتند. باعث افتخارم بود که در طی این 8 سال شانه به شانه این مردان حضور داشتم و همیشه و همیشه با شخصیتی فوق‌العاده با همه سختی ها روبرو شدم. شخصیت و منشی که من فکر میکنم شایسته حضور در فینال بودند.به ژاپن تبریک میگویم. تیمی که امشب بهترین تیم در زمین بود. اما به تیم ملی برای چیزی که برای مردمشان ساختند، برای فوتبالی که به دنیا نشان دادند و برای میراثی که برای آینده به جای گذاشتند، افتخار میکنم. این یکی از بهترین خانواده های فوتبالی من بود و برای همه بازیکنان بهترین آرزوها را دارم. حالا پایان اینجاست. من کار خودم به روش خودم انجام دادم. من با حمایت کادر فنی ام، همه تلاشم را کردم. از همه شما متشکرم. و همچنین با تشکر از همه طرفداران ایران.

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید