اخبار فوتبال

ژاپن 3 – 0 ایران ؛ مثل یک حقیقت رفته به باد !

با باخت تیم ملی ایران در برابر تیم ژاپن ، کار تیم ملی در رقابت های جام ملت های آسیا 2019 به اتمام رسید .

azmoon ژاپن 3   0 ایران ؛ مثل یک حقیقت رفته به باد !

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم ملی ژاپن و تیم ملی ایران که از ساعت 17:30 دقیقه در ورزشگاه هزاع بن زاید آغاز شده بود با برتری سه گله تیم ژاپن به اتمام رسید .

در نیمه اول تیم ژاپن اکثرا صاحب توپ و میدان بود و تیم ملی کشورمان تنها چشم به ضدحملات و سرعت بالای سردار آزمون داشت . روی دو حمله از تیم ژاپن در نیمه اول دروازه تیم کشورمان به شدت تهدید شد که نشان از قدرت بالا و هماهنگی بازیکنان تیم ژاپن داشت .

البته در نیمه اول در خط حمله کم کار نبودیم و روی مهم ترین موقعیت نیمه اول ، سردار آزمون روی یک دو عالی با احسان حاجی صفی می توانست دروازه تیم ژاپن را باز کند که ضربه عالی سردار آزمون با واکنش استثنایی گوندا همراه شد . تا بازی در نیمه اول با نتیجه مساوی به اتمام برسد .

در نیمه دوم تیم ژاپن حملات خود را بهتر سامان بخشید و حملات بهتری را روی دروازه تیم ملی کشورمان تدارک دید . در دقیقه 53 روی اشتباه مدافعین تیم ملی کشورمان و تیزهوشی مینامینو و ارسال دقیق او به روی دروازه ، گل اول بازی توسط یویا اوساکو به ثمر رسید .

yuya osako ژاپن 3   0 ایران ؛ مثل یک حقیقت رفته به باد !

با دریافت گل اول استرس بازیکنان ایران بیش از پیش شد و در دقیقه 67 آب پاکی بر روی دستان شاگردان کی روش ریخته شد . پنالتی گرفته شده برای تیم ژاپن روی ارسال بازیکنان این تیم و برخورد توپ به دست پورعلی گنجی ، توسط یویا اوساکو به خلاف جهت شیرجه بیرانوند زده شد و گل دوم بازی برای تیم ژاپن به ثمر رسید .

تعویض های کی روش نیز مرهمی به گل های خورده ایران نبود و تیم ایران که در دقایق پایانی کاملا تهاجمی بازی می کرد در دقیقه 92 روی یک ضدحمله از سوی تیم ژاپن غافل گیر شد و هاراگوچی موفق شد گل سوم این تیم را به ثمر برساند و تیم ملی ایران را از جام ملت های آسیا 2019 حذف کند .

با این نتیجه تیم ژاپن به فینال این رقابت ها صعود کرد و حریف تیم پیروز رقابت امارات و قطر خواهد شد و با توجه به نبود بازی رده بندی کار تیم ملی ایران در رقابت های جام ملت های آسیا 2019 به اتمام رسید و کاروان تیم ملی به کشور عزیزمان باز خواهد گشت .

 

اختصاصی آسمونی 

تازه های آسمونی

سرمربی تیم ملی به زودی معرفی خواهد شد

شهاب نظری فر

مربی فرانسوی به نیمکت تیم ملی فوتبال ایران نزدیک شد

طاهره رضایی

هزینه ۳.۵میلیاردی سرود تیم‌ ملی در جام جهانی

طاهره رضایی

آیا قطر جام ملت‌ها را پس می‌دهد؟

طاهره رضایی

مونتلا گزینه جدید برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران

شهاب نظری فر

خامس رودریگز ؛ مشهورترین ستاره حال حاضر تیم ملی کلمبیا

ندا رحیمی

نظر شما چیست؟