“گرانی گوشت” پای حجتی را به مجلس باز کرد

به گزارش آسمونی:سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس از حضور وزیر جهاد کشاورزی در این فراکسیون برای بررسی علل گرانی گوشت قرمز خبر داد.

مهرداد لاهوتی، سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نشست صبح امروز (دوشنبه، 8 بهمن) این فراکسیون، گفت: جلسه هیئت‌رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس پیش از جلسه علنی امروز پارلمان با حضور اعضای هیئت‌رئیسه برگزار شد.

وی افزود: در جلسه امروز فراکسیون مستقلان ولایی مجلس موضوعات مربوط به وضع معیشتی مردم، به خصوص در حوزه کشاورزی و محصولات دامی مورد بررسی قرار گرفت.

سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس همچنین از تشکیل کمیته‌ای در این فراکسیون برای بررسی علل گرانی گوشت و محصولات دامی خبر داد و اظهار داشت: در این جلسه نعمتی، احمدی‌لاشکی و بنده به عنوان اعضای کمیته فراکسیون جهت پیگیری مسائل کشاورزی، انتخاب شدیم.

لاهوتی در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد؛حجتی وزیر جهاد کشاورزی در جلسه روز یکشنبه هفته آینده (14 بهمن) فراکسیون مستقلان ولایی حضور یابد و توضیحاتی درباره وضعیت بازار محصولات دامی، به خصوص گوشت قرمز و مرغ به اعضای فراکسیون ارائه دهد.

منبع: تسنیم

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید