بیوگرافی تیلور هیل ، مدل زیبای ویکتوریا سکرت

تیلور هیل یکی از مدل های معروف شرکت ویکتوریا سکرت ( بزرگترین شرکت تولیدکننده لباس زیر زنانه ) است . با آسمونی همراه باشید تا با این مدل موفق آشنا شوید .

بیوگرافی تیلور هیل :

تیلور ماری هیل (Taylor Marie Hill) (زاده ۵ مارس ۱۹۹۶) در پلتاین، ایلینوی، مدل آمریکایی است. او بیشتر به خاطر ظاهر معصومانه خود که بدون آرایش زیباتر است معروف شده است و از زیباترین مدل های شناخته شده است.

تیلور در ۱۴ سالگی وقتی با پدر و مادر خود به یک مزرعه مخصوص اسب سواری رفته بود عکاسی که آنجا حضور داشته درخواست میکند که تیلور را به عنوان مدل معرفی کند و این اتفاق هم میفتد و او اولین بار در سال ۲۰۱۲ در فشن شو HAUTE COUTURE حضور پیدا می‌کند.

او بسیار به ویکتوریا سکرت علاقه داشت و در سال ۲۰۱۴ موفق به شرکت در فشن شو ویکتوریا سکرت می‌شود او برای آمادگی جسمانی یوگا و فیت کراس را انتخاب می‌کند زیرا او به ورزش‌های شدید و چالش‌ها علاقه دارد ولی او گفته که از ورزش‌های روزانه خوشش نمی‌آید و ترجیح می‌دهد به کلاس‌های تناسب اندام برود.

تیلور هیل اولین بار بر روی مجله ال در اکتبر ۲۰۱۲ قرار گرفت.

در سال ۲۰۱۵ رسماً به عنوان فرشته ویکتوریا سکرت شناخته شد. تیلور به قدری در این سال به شهرت رسید که برای گرفتن امضا از او ، صف های طولانی تشکیل میشد .

مکان مورد علاقه تیلور لندن و کاخ بکینگام است.

او چپ دست است و به نقاشی، اسب سواری، خواندن، گشت وگذار و ژیمناستیک و اسنوبورد علاقه دارد او در دوران دبیرستان بلند و لاغر بود و اعتراف کرده که از دبیرستان متنفر بوده و هست.

مدل‌های مورد علاقه او آدریانا لیما و ژیزل بوندشن است.

تیلور هیل یک برادر و دو خواهر دارد که همه آنها در مدلینگ فعالیت دارند .

ادامه تصاویر تیلور هیل :

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید