امارات 3 – 2 قرقیزستان ؛ حذف قرقیزها در عین شایستگی

بازی دو تیم امارات و قرقیزستان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا 2019 با برتری تیم میزبان به اتمام رسید .

به گزارش بازی دو تیم امارات و قرقیزستان که از ساعت 20:30 دقیقه به وقت ایران آغاز شده بود بعد از یک ماراتن جذاب و 120 دقیقه ای ، با برتری تیم امارات به پایان رسید .

بازی را تیم امارات بهتر آغاز کرد و موفق شد خیلی زود و در دقیقه 14 به گل اول دست پیدا کند . خمیس اسمائیل روی همکاری تیمی و ارسال ضربه کرنر به روی دروازه موفق شد با ضربه سر دروازه تیم قرقیزستان را باز کند .

تیم قرقیزستان که همه چیز را از دست رفته می دید بعد از دریافت گل اول اقدام به حمله کرد تا نتیجه را برگرداند و موفق شد در دقیقه 26 روی حرکت عالی میرلان مورزائف دروازه تیم امارات را باز کند تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند .

در نیمه دوم تیم امارات بازی را بهتر آغاز کرد و موفق شد روی ناهماهنگی مدافعین قرقیزستان به گل برتری برسد و علی مبخوت موفق شد دروازه قرقیزستان را باز کند . بازی با حملات تیم قرقیزستان ادامه یافت ولی ضربات این تیم با بدشانسی یا به خارج از زمین می رفت و یا به تیرک دروازه برخورد می کرد تا اینکه روی یک ضربه کرنر این تیم به گل تساوی رسید .

در دقیقه 91 ، روی ارسال یک کرنر تمرین شده رستموف موفق شد خود را به توپ رسانده و با ضربه سر در آن شلوغی توپ را وارد دروازه تیم امارات کند تا بازی 30 دقیقه دیگر نیز ادامه داشته باشد .

در وقت های اضافه اول بود که تیم امارات صاحب ضربه پنالتی شد ، روی ارسال از سمت چپ به روی دروازه ، مدافع قرقیزها بر روی علی مبخوت خطا کرد که داور اعلام پنالتی کرد و احمد خلیل موفق شد تا توپ را وارد دروازه تیم قرقیزستان کند .

در ادامه نیز شانس با تیم قرقیزستان یار نبود و روی دو موقعیت مسلم گل زنی ضربات این تیم به تیرک ها عمودی و افقی دروازه برخورد کرد تا این تیم در عین شایستگی از دور رقابت ها کنار رود .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید