اطلاعات تجاری

دريافت وام به ازاى طلا در تهران

getting loan by gold centers in tehran 2 دريافت وام به ازاى طلا در تهران

دريافت وام به ازاى طلا در تهران

بهترین مراکز دريافت وام به ازاى طلا در تهران

با هدف کمک و گره گشایی از مشکلات مردم و به منظور رفع نیاز های ضروری، متقاضیان می توانند با در رهن قرار دادن طلاهای خود اقدام به دریافت تسهیلات کنند.
افراد که نیاز به وام دارند و سپردهایی ندارند می توانند با در اختیار گذاشتن طلاهای خود به مراکز مرتبط “دريافت وام به ازاى طلا” اقدام به دریافت وام نمایند.

getting loan by gold in tehran دريافت وام به ازاى طلا در تهران

طلا یا زَر با نشان شیمیایی Au نام یک عنصر است. طلا فلزی نرم و چگال و شکل‌پذیر به رنگ زرد روشن و براق است که در مجاورت هوا و آب زنگ نمی‌زند و تیره نمی‌شود. از نظر شیمیایی، طلا فلزی واسطه است که در گروه ۱۱ جدول تناوبی جای دارد و یکی از کم واکنش ترین عنصرهای جامد در شرایط استاندارد است.

پس می‌توان این فلز را به صورت خالص در طبیعت به صورت دانه‌ای یا تکه‌ای در میان سنگ‌ها، کانی‌های بلوری شده و مواد ته نشینی آبرفتی پیدا کرد. همچنین در میان کانی‌ها به صورت ترکیبی با دیگر عنصرها بویژه تلوریم دیده شده اما فراوان نیست. نماد شیمیایی این عنصر، Au از نام لاتین آن aurum به معنی «درخشش سپیده دم» گرفته شده‌است.

getting loan by gold centers in tehran 1 دريافت وام به ازاى طلا در تهرانارزش طلا به دلیل کمیابی آن، کاربردپذیری آسان، تصفیه راحت، مقاومت در مقابل زنگ زدن و خوردگی، رنگ متمایز، واکنش‌ناپذیری با دیگر عناصر است ویژگی‌هایی که در کمتر فلز دیگری دیده می‌شود. همچنین این فلز این قابلیت را دارد که تا حد رشته های بسیار کوچکی درآید که این خاصیت در ساخت جواهرات کاربرد بسیار مهمی دارد.

تازه های آسمونی

قیمت طلا و سکه

سعید زنگنه

اعطای ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان وام به کارگاه‌های آسیب دیده تحت پوشش کمیته امام

طاهره رضایی

صندوق بین المللی پول

ندا رحیمی

1 فروردین ، انتشار اسکناس از سوی بانک ملی (1311)

طاهره رضایی

جواهرات فرح پهلوی، از تاراج تا سرقت

آسمونی

13 مارس ، روز جهانی جواهرات

طاهره رضایی

نظر شما چیست؟