بهترین هتل های شیراز

شیراز یکی از بهترین و زیباترین و دیدنی ترین شهر های ایران می باشد این شهر جاذبه های گردشگری زیادی دارد و همه ساله مسافران و گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند به همین علت در این شهر هتل های زیادی ساخته شده است تا مسافران بتوانند با خیال راحت در این شهر اقامت داشته باشند. آسمونی در این بخش بهترین هتل های شیراز را معرفی می دهد.

بهترین هتل های شیراز

هتل بزرگ شیراز یکی از بهترین هتل های شیراز

بدون شک یکی از لوکس ترین و بهترین هتل های شیراز و شاید هم ایران هم اکنون آماده بهره برداری شده و با فراهم کردن امکانات رفاهی بسیار مناسب، در کنار دروازه قرآن شهر شیراز، آماده پذیرایی از میهمانان است. نمای کشتی مانند این هتل از فاصله دور جلب توجه می کند و با توجه به واقع شدن این هتل در دروازه ورودی شمال شیراز (دروازه قرآن) یکی از اولین ساختمان هایی است که در بدو ورود مسافران به شیراز، در مقابل چشمان آنان ظاهر می شود.

این هتل بدون شک یکی از لوکس ترین و بهترین هتل های شیراز است

اتاق های بسیار شیک و تخت های استاندارد هتل شیراز، راهروی زیبا با هارمونی بینظیری از نور و رنگ، استخر و مجموعه آبی تماشایی با دید کامل شهر شیراز از فراز تپه های مجاور دروازه قرآن، رستوران گردان و سالن های استاندارد و مدرن و البته کادری حرفه ای، همگی نوید بخش اقامتی خواهد بود که شاید بتوانید مشابه آنرا در هتل های اروپایی تجربه کنید.

امکانات هتل استخر سونا جکوزی سالن تنیس سالن بدنسازی سالن ماساژ کافی شاپ کافی نت سالن همایش رستوران رستوران فضای باز رستوران سنتی مرکز خرید فضای سبز خشکشویی تاکسی سرویس اینترنت بی سیم پارکینگ اختصاصی کتابخانه آرایشگاه خدمات پزشکی استخر روباز رستوران فست فود ماهواره خودپرداز نمازخانه

شماره تلفن رزرو هتل بزرگ شیراز: ۲۵۹۱۷۰۷۰ – ۰۲۱ ( برای رزرو تلفنی تماس بگیرید )

آدرس هتل: شیراز – دروازه قرآن – هتل شیراز

هتل پارس شیراز یکی از بهترین هتل های شیراز

هتل ۵ ستاره پارس شیراز واقع در منطقه مرکزی شیراز، متشکل از ۲ ساختمان ۱۳ طبقه می باشد که بوسیله ۲ طبقه رستوران و لابی به هم مربوط شده است. رستوران زیبای هتل پارس شیراز در طبقه سیزدهم با نام رستوران لوتوس، دارای چشم انداز بی نظیری به شهر شیراز می باشد.

این هتل متشکل از ۲ ساختمان ۱۳ طبقه می باشد

امکانات هتل استخر سونا جکوزی سالن تنیس سالن بدنسازی سالن ماساژ کافی شاپ کافی نت سالن همایش رستوران رستوران فضای باز رستوران سنتی مرکز خرید فضای سبز خشکشویی تاکسی سرویس اینترنت بی سیم پارکینگ اختصاصی کتابخانه آرایشگاه خدمات پزشکی رستوران فست فود ماهواره خودپرداز

شماره تلفن رزرو هتل پارس شیراز: ۲۵۹۱۷۰۷۰ – ۰۲۱ ( برای رزرو تلفنی تماس بگیرید )

آدرس هتل: شیراز – بلوار زند – هتل پارس شیراز

هتل الیزه شیراز یکی از بهترین هتل های شیراز

یکی از متفاوت ترین هتل های شیراز که در منطقه معالی آباد واقع شده هتل ۴ ستاره الیزه است.و از بهترین هتل های شیراز می باشد اتاق ها و تمامی امکانات هتل الیزه بر اساس استاندارد های بین المللی طراحی و اجرا شده است و با خدمه ای مجرب و آموزش دیده آماده پذیرایی از مسافران شیراز است. وجود ۱۷ مرکز تجاری در نزدیکی هتل الیزه، امکان خرید از بهترین برندهای دنیا را برای میهمانان فراهم کرده است.

هتل الیزه از متفاوت ترین هتل های شیراز می باشد

امکانات هتل استخر سونا جکوزی سالن تنیس سالن بدنسازی سالن ماساژ کافی شاپ کافی نت سالن همایش رستوران رستوران فضای باز رستوران سنتی مرکز خرید فضای سبز خشکشویی تاکسی سرویس اینترنت بی سیم پارکینگ اختصاصی کتابخانه آرایشگاه خدمات پزشکی رستوران فست فود ماهواره خودپرداز

شماره تلفن رزرو هتل الیزه شیراز: ۲۵۹۱۷۰۷۰ – ۰۲۱ ( برای رزرو تلفنی تماس بگیرید )

آدرس هتل: شیراز – معالی آباد – خیابان پزشکان – هتل الیزه شیراز

هتل هما شیراز یکی از بهترین هتل های شیراز

هتل لوکس ۵ ستاره هما شیراز در کنار بوستان آزادی شیراز، با چشم اندازی زیبا در مرکز شهر شیراز واقع شده است.و از بهترین هتل های شیراز می باشد این هتل امکانات مورد نیاز یک هتل شیک تجاری را در کنار امکانات یک هتل لوکس تفریحی به مسافران اهدا می کند. هتل همای شیراز با امکانات کامل رفاهی، امکانات ورزشی، رستوران های مختلف و خدمات مطابق با استانداردهای جهانی، پذیرای میهمانان گرامی شهر شیراز می باشد.

هتل لوکس ۵ ستاره هما شیراز در کنار بوستان آزادی شیراز می باشد

امکانات هتل استخر سونا جکوزی بیلیارد سالن تنیس سالن بدنسازی سالن ماساژ کافی شاپ کافی نت سالن همایش رستوران رستوران فضای باز رستوران سنتی مرکز خرید فضای سبز خشکشویی تاکسی سرویس اینترنت بی سیم پارکینگ اختصاصی کتابخانه آرایشگاه خدمات پزشکی استخر روباز رستوران فست فود ماهواره خودپرداز نمازخانه

شماره تلفن رزرو هتل هما شیراز: ۲۵۹۱۷۰۷۰ – ۰۲۱ ( برای رزرو تلفنی تماس بگیرید )آدرس هتل: شیراز – خیابان مشکین فام – جنب پارک آزادی – هتل هما شیراز

هتل زندیه شیراز یکی از بهترین هتل های شیراز

هتل زندیه از جمله هتلهای تازه تاسیس لوکس و ۵ ستاره شیراز است که در حریم مجموعه زندیه قرار دارد و با قرارگیری در موقعیت مناسب نسبت به جاذبه های گردشگری و همچنین ارائه خدمات قابل قیاس با هتلهای ۵ ستاره خارجی، یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در شیراز است. هتل زندیه شیراز دارای ۳ طبقه اقامتی مشتمل بر ۷۵ باب اتاق و ۴ طبقه خدماتی است.

هتل زندیه از جمله هتلهای تازه تاسیس لوکس و ۵ ستاره شیراز است

امکانات هتل استخر سونا جکوزی سالن بدنسازی سالن ماساژ کافی شاپ سالن همایش رستوران رستوران فضای باز رستوران سنتی مرکز خرید فضای سبز خشکشویی تاکسی سرویس اینترنت بی سیم پارکینگ اختصاصی آرایشگاه خدمات پزشکی رستوران فست فود ماهواره خودپرداز نمازخانه

شماره تلفن رزرو هتل زندیه شیراز: ۲۵۹۱۷۰۷۰ – ۰۲۱ ( برای رزرو تلفنی تماس بگیرید )

آدرس هتل: شیراز – خیابان هجرت – هتل زندیه شیراز

هتل چمران شیراز یکی از بهترین هتل های شیراز

هتل چمران شیراز یا چمران گراند هتل، هتلی لوکس و ۵ ستاره و مرتفع ترین ساختمان شهر شیراز و یکی از بهترین هتل های شیراز، واقع در منطقه قصرالدشت با چشم اندازی بی نظیر از شهر شیراز و باغ های اطراف آن است. ساختمان هتل چمران شیراز در ۳۰ طبقه بنا شده و مشتمل بر ۲۵۰ اتاق و سوئیت لوکس با کلیه امکانات می باشد.

انواع رستوران های ایرانی، سنتی و ایتالیایی واقع در طبقات ۲۴ و ۲۵ هتل چمران، کافی شاپ با موسیقی زنده در طبقه ۲۳ و مدرن ترین تجهیزات، اقامتی دلنشین را برای شما رقم خواهد زد.

ساختمان هتل چمران شیراز در ۳۰ طبقه بنا شده است

امکانات هتل استخر سونا جکوزی سالن بدنسازی سالن ماساژ کافی شاپ کافی نت سالن همایش رستوران رستوران فضای باز رستوران سنتی مرکز خرید فضای سبز خشکشویی تاکسی سرویس اینترنت بی سیم پارکینگ اختصاصی کتابخانه آرایشگاه خدمات پزشکی استخر روباز رستوران فست فود ماهواره خودپرداز نمازخانه

شماره تلفن رزرو هتل چمران شیراز: ۲۵۹۱۷۰۷۰ – ۰۲۱ ( برای رزرو تلفنی تماس بگیرید )

آدرس هتل: شیراز – بلوار چمران – هتل چمران شیراز

هتل جام جم شیراز یکی از بهترین هتل های شیراز

باز هم شهر شیراز و فرهنگی کهن و هتلی ۴ ستاره در قلب این فرهنگ که آماده میزبانی از گردشگران این شهر است.و از بهترین هتل های شیراز می باشد هتل جام جم شیراز واقع در خیابان کریم خان زند با ظرفیت ۴۰۰ تخت شامل ۱۰۰ باب اتاق، ۱۰ سوئیت و ۲۸ واحد آپارتمان با برخورداری از امکانات کامل رفاهی و پرسنل مجرب و آموزش دیده آماده پذیرایی از مسافران است.

هتل جام جم شیراز در خیابان کریم خان زند می باشد

امکانات هتل سونا جکوزی سالن ماساژ کافی شاپ سالن همایش رستوران رستوران سنتی مرکز خرید خشکشویی تاکسی سرویس اینترنت بی سیم پارکینگ اختصاصی رستوران فست فود ماهواره خودپرداز نمازخانه

شماره تلفن رزرو هتل جام جم شیراز: ۲۵۹۱۷۰۷۰ – ۰۲۱ ( برای رزرو تلفنی تماس بگیرید )

آدرس هتل: شیراز – خیابان کریم خان زند – خیابان رودکی – خیابان ایزدی – هتل جام جم

هتل ستارگان شیراز یکی از بهترین هتل های شیراز

یکی از جدیدترین و تازه ساخت ترین هتلهای شیراز، هتل ستارگان است که با طراحی خیره کننده در معماری خارجی و داخلی خود و فراهم کردن امکانات کامل اقامتی، یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در شیراز است. هتل ستارگان شیراز در شمال شهر شیراز و در منطقه‌ای خوش آب و هوا با منظره ای چشم نواز ، پذیرای مسافران شیراز است. از ویژگی‌های این هتل قرار داشتن آن در نزدیکی باغها و مراکز تاریخی شهر شیراز می باشد.

یکی از جدیدترین هتلهای شیراز، هتل ستارگان است

امکانات هتل کافی شاپ کافی نت سالن همایش رستوران رستوران سنتی خشکشویی تاکسی سرویس اینترنت بی سیم پارکینگ اختصاصی رستوران فست فود ماهواره خودپرداز

شماره تلفن رزرو هتل ستارگان شیراز: ۲۵۹۱۷۰۷۰ – ۰۲۱ ( برای رزرو تلفنی تماس بگیرید )

آدرس هتل: شیراز – تقاطع خیابان آزادی و ارم – هتل ستارگان شیراز

هتل کریمخان شیراز یکی از بهترین هتل های شیراز

یکی از هتلهای تمیز و بسیار زیبای شیراز با نام هتل کریمخان که تلفیقی از معماری سنتی و مدرن را در هم آمیخته و با موقعیت مکانی مناسب خود در کنار جاذبه های گردشگری شیراز همچون ارگ کریمخان، بازار و مسجد وکیل قرار گرفته است.این هتل از بهترین هتل های شیراز می باشد.

امکانات هتل کافی شاپ کافی نت رستوران رستوران سنتی مرکز خرید فضای سبز خشکشویی تاکسی سرویس اینترنت بی سیم پارکینگ اختصاصی

شماره تلفن رزرو هتل کریمخان شیراز: ۲۵۹۱۷۰۷۰ – ۰۲۱ ( برای رزرو تلفنی تماس بگیرید )

آدرس هتل: شیراز – خیابان رودکی – هتل کریمخان

آب و هوای شهر شیراز

شیراز دارای سه نوع آب و هوای کوهستان، معتدل و گرم و خشک در مناطق مختلف شهری خود است. اما اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم این شهر با توجه به ارتفاع ۱۴۸۶ متری که از سطح دریا داراست، آب و هوای آن نیز معتدل است و در اغلب اوقات سال شرایط مساعدی را برای سفر دارد. میانگین هوا در گرم ترین ماه سال (تیر) در شهر شیراز به ۳۰ درجه سانتی گراد می رسد و در سردترین ماه سال (دی) ۵ درجه سانتی گراد اندازه گیری شده است.

بهترین زمان سفر به شیراز همانطور که گفتیم در اکثر اوقات سال سفر به شهر شیراز شرایط ایده آلی را دارد، ولی بهترین زمان سفر به این شهر ماه اردیبهشت است. در این ماه نه از شلوغی های نوروز خبری هست و نه از گرمای تیر و مرداد! بنابراین می توانید در بهترین شرایط ممکن به گشت و گذار در این شهر بپردازید و از شکوفه های بهارنارنج و گل های رز محمدی که اغلب جشنواره هایی برای تماشای آنها در شیراز برپا می شود دیدن فرمایید.

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید