اخبار اقتصادی

بانک مرکزی: صندوق قرض‌الحسنه مهر ايثارگران فاقد مجوز فعالیت است

Qarzul Hassanah Mehr Isargaran is not authorized by central bank بانک مرکزی: صندوق قرض‌الحسنه مهر ايثارگران فاقد مجوز فعالیت است

به گزارش آسمونی:تشکیلاتی موسوم به صندوق قرض‌الحسنه مهر ایثارگران فاقد هر گونه مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، بانک مرکزی به اطلاع عموم جامعه می‌رساند که تشکیلاتی موسوم بهصندوق قرض‌الحسنه مهر ایثارگران (موسسه حمایت ایثارگران) فاقد هر گونه مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و فعالیت آن تحت عنوان صندوق قرض‌الحسنه و شماره ثبت مجعول ۸۱۶ غیرقانونی است.

اوراق گواهی سپرده سرمایه‌گذاری منتشره از سوی نهاد مذکور که همراه با درج عبارت جعلی «این صندوق تحت نظارت بانک مرکزی است» فاقد هرگونه اعتبار و ارزش بوده و مغایر با قوانین و مقررات است.

از این رو ضروری است هموطنان  به منظور جلوگیری از به مخاطره افتادن سرمایه‌های خود از هر گونه ارتباط با موسسه جعلی مذکور اعم از سپرده‌گذاری یا دریافت تسهیلات جداً خودداری کنند.

موضوع جلوگیری از ادامه فعالیت صندوق غیرمجاز یاد شده از طريق نیروی انتظامی و طرح شکایت علیه آن نزد مرجع قضايی در مرحله اجرا قرار دارد.‏

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

تازه های آسمونی

قیمت بلیت هواپیما و قطار افزایش نمی‌یابد

طاهره رضایی

عابربانک‌ها از امروز ۵۰۰ هزار تومان پرداخت می‌کنند

طاهره رضایی

افزایش سقف برداشت از عابر بانک به 500 هزار تومان

طاهره رضایی

واکنش تند بانک مرکزی به عسگراولادی ؛ وی ۱۶.۶میلیون یورو صادرات داشته ولی هیچ اطلاعاتی ارائه نکرده

طاهره رضایی

قانون مبارزه با پولشویی

ندا رحیمی

خرید و فروش طلای قسطی

ندا رحیمی

نظر شما چیست؟