نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های زیادی برگزار می شود. اگر می خواهید در مورد این نمایشگاه بیشتر بدانید این بخش آسمونی را تا پایان دنبال نمایید چرا که به معرفی نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته می پردازیم.

عنوان: نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

مجری نمایشگاه : شرکت بین المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران

محل برگزاری نمایشگاه : تهران – تهران – اتوبان چمران – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 18-21 تیر

معرفی نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

نمایشگاه در و پنجره تهران (Do-Win Tech) از 18 تا 21 تیر در شهر تهران کشور ایران برگزار می گردد.

پورتال آسمونی : نمایشگاه در و پنجره تهران (Do-Win Tech) یک رویداد بین المللی بزرگ در صنایع ساختمانی، معماری و طراحی ساختمان است. این رویداد محصولاتی مانند در و پنجره های تزیینی دست ساز، درهای کشویی، لولایی، جمع شو، و گردان و مکانیزم های مربوطه، پنل های کامپوزیت چوب-پلیمر، انواع مختلف چهارچوب ها و ورودی های متشکل از ماشین آلات و ابزار و خط تولید در و پنجره، سیستم های ریخته گری، آجرهای حرارتی و پوشش پودری را به نمایش می گذارد.

در دهه اخیر در ایران، صنعت در و پنجره ساختار سنتی خود را رها کرد تا با مدرنیزاسیون بتواند خط تولید خود را به روز کند. در همین حال، حجم واردات به ایران نرخ قابل توجهی داشت، تا جایی که امروزه واردات مربوط به در و پنجره بالاترین نرخ را در مقایسه با سایر صنایع مربوط به ساختمان سازی دارد.

به نظر می رسد که در ایران سودآورترین صنعت مربوط به در و پنجره باشد. شرکت های بین المللی که در این مسیر تجارت با ایران پیشقدم می شوند قطعا موفق می شوند، زیرا به بازاری بکر با ٧٥ میلیون جمعیت و بی شمار پروژه های ساختمانی دست می یابند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید