اخبار چهره ها

اصغر فرهادی از فیلم های بعدی اش می گوید

Asghar Farhadi talks about her later films اصغر فرهادی از فیلم های بعدی اش می گوید

به گزارش آسمونی: اصغر فرهادی در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرد یک قصد ساخت یک فیلم در ایران و یکی در امریکا را دارد.

اصغر فرهادی یکی از کارگردان های نام دار سینمای ایران است. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران ، این کارگردان به تازگی در مصاحبه ای با «تجربه» درباره برنامه ی کاری اش در آینده خبر داده است. این کارگردان در تازه ترین مصاحبه ی خود به شرح زیر صحبت هایی کرد:

هنوز زود است که بگویم کار بعدی چیست. درباره پروژه ای دو سال پیش با یک کمپانی امریکایی صحبت کردم و توافقات ساخت آن انجام شده؛ [این پروژه] درباره یک داستان واقعی است که در مطبوعات منتشر شده بود و نویسنده ای در حال نوشتن و تحقیق روی آن است.

طبق برنامه ای که داشته ام، میل خودم این است که دو فیلمپشت سر هم بیرون از ایران کار نکنم. الان مشغول نوشتن کاری هستم که اگر بشود از نظر زمانی با پروژه بیرون از ایران هماهنگ کرد، در ایران مشغول آن می شوم و بعد سراغ ساخت آن فیلم در امریکا می روم. از طرفی دلم می خواهد اگر زمان اجازه بدهد بالاخره بعد از سال ها یک نمایش روی صحنه ببرم. هنوز زود است با اطمینان بگویم کار بعدی ام دقیقا کدام یک است.

جدیدترین فیلم اصغر فرهادی فیلم اسپانیایی زبان « همه می دانند » است که در کشور اسپانیا جلوی دوربین رفته و اکنون در حال اکران درکشورهای مختلف است. این کارگردان پیش از این فیلم هایی مانند «گذشته»، « فروشنده »، «جدایی نادر از سیمین»، «درباره الی» و «چهارشنبه سوری» را جلوی دوربین برده است. فرهادی همچنین برای دو فیلم «فروشنده» و «جدایی نادر از سیمین» دوبار برنده ی جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان شده است.

منبع: تی نیوز

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

تازه های آسمونی

معرفی تمام جشنواره های فیلم در جهان

ندا رحیمی

وظایف و نقشهای کارگردان در فیلم

ندا رحیمی

پوشش نشست خبری جشنواره جهانی فیلم فجر توسط پورتال آسمونی و صفت فیلم

لیلا شاهپوری

بهترین کارگردانان ایران

ندا رحیمی

معرفی فیلم های هیولایی و گودزیلا

ندا رحیمی

کارگاه بازیگری صفت فیلم برگزار می کند

نیلوفر امامی

نظر شما چیست؟