اخبار حوادث

عامل کودک آزاری در کرمان بازداشت شد

Child abuse agent was arrested in Kerman عامل کودک آزاری در کرمان بازداشت شد

به گزارش آسمونی:دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در خصوص آخرین جزئیات کلیپ کودک آزاری منتشر شده در فضای مجازی گفت: به عنوان مدعی العموم به موضوع ورود کرده ایم و متهمان تحت تعقیب قضائی قرار گرفته اند و متهم اصلی بازداشت شده است.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان دادخدا سالاری افزود: با توجه به مشاهده و رصد فیلمی در فضای مجازی توسط معاونت امور فضای مجازی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان با موضوع کودک آزاری ،بلافاصله از سوی معاونت مربوطه اعلام جرم شد.

وی تصریح کرد: برغم طرح نشدن شکایت از سوی افراد، به عنوان مدعی العموم و من باب کودک آزاری و تخلف از مفاد قانونی و ارتکاب جرم،علیه مسئولان ذی ربط اعلام جرم و در این رابطه پرونده ای از جنبه عمومی اعلام جرم و متهم اصلی دستگیر و هم اکنون در بازداشت است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان تاکید کرد: تمام افرادی که در این رابطه کوتاهی، قصور و جرمی انجام داده اند تحت تعقیب قضائی قرار خواهند گرفت.

وی بیان کرد: فضای مجازی به صورت مستمر و شبانه روزی کنترل و رصد می شود و در صورت وقوع جرم اقدامات مقتضی در جهت مقابله با جرائم انجام خواهد گرفت.

کلیپی حاوی تصاویری از آزار و اذیت با محتوای خورانیدن گل به 2 کودک کار روز گذشته در فضای مجازی استان کرمان منتشر شد و موجب رنجش و تخریب افکار عمومی در شهر کرمان شده است.

به دنبال این گزارش در شبکه های اجتماعی محمد جواد فدایی استاندار کرمان دستورات لازم برای پیگیری موضوع را از طرق مختلف از جمله شهرداری کرمان و مدیران کل حراست و بازرسی استانداری صادر کردند و خواستار برخورد شدید با خاطیان شد.

شهردار کرمان هم با بررسی لازم سریعا دستور اخراج فرد خاطی که از کارمندان یکی از شرکت های پیمانکاری شهرداری کرمان بود را صادر و دستور پیگیری های لازم را داد و همچنین از کودک آزار دیده شامگاه شنبه دلجویی کرد.

منبع: ایرنا

تازه های آسمونی

دستفروشی ۸۰ درصد کودکان محله “دروازه غار” تهران

طاهره رضایی

قتل پسر بچه 11 ساله در مشهد توسط پیرمرد کودک‌ آزار

طاهره رضایی

زلزله در بم

طاهره رضایی

آشنایی با شهر سیرجان کرمان

ندا رحیمی

واکنش بهزیستی به فیلم برخورد ناشایست با دو کودک کار در کرمان

طاهره رضایی

شهادت 2 مأمور پاسگاه انتظامی گلزار بردسیر در درگیری با اشرار مسلح

طاهره رضایی

نظر شما چیست؟