اخبار فوتبال

ایران 2 – 0 ویتنام ؛ صعود قطعی ایران به دور بعد با دبل سردار

بازی دو تیم ایران و ویتنام در رقابت های جام ملت های آسیا 2019 ، با برتری تیم ملی کشورمان به پایان رسید .

IRAN VS VIETNAM ایران 2   0 ویتنام ؛ صعود قطعی ایران به دور بعد با دبل سردار

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم ایران و ویتنام در چارچوب رقابت های گروه C جام ملت های آسیا 2019 با برتری دو گله تیم ایران به پایان رسید .

تیم ایران در نیمه اول بازی کاملا سوار بر بازی بود و روی چندین موقعیت مختلف می توانست به گل برتری برسد که دروازه بان ویتنام مانع از گل زنی بازیکنان تیم ایران شد .
حملات بازیکنان ایران از راست و چپ به روی دروازه تیم ویتنام را به جایی نبرد تا اینکه در دقیقه 38 اولین گل بازی برای تیم ایران به ثمر رسید .

حرکت وریا غفوری و نفوذ سامان قدوس باعث شد تا این بازیکن با یک پاس ، قدوس را راه بیاندازد و ارسال دقیق قدوس نیز با ضربه سر تماشایی سردار آزمون همراه شد تا گل اول تیم ملی ایران به ثمر برسد .

در نیمه دوم تیم ویتنام برای جبران نتیجه جلو کشید و می توانست در دقیقه 52 روی حرکت چانگ فونگ به گل تساوی دست یابد که علیرضا بیرانوند به زیبایی با یک واکنش تماشایی این موقعیت تک به تک را از تیم ویتنام گرفت و مانع از گلزنی تیم ویتنام شد .

در ادامه حملات تیم ایران برای بیشتر کردن اختلاف بر روی دروازه تیم ویتنام بیشتر شد تا اینکه تیم ملی کشورمان در دقیقه 69 به گل دوم رسید . حرکت مهدی ترابی و در ادامه پاس این بازیکن به سردار آزمون با حرکت تکنیکی عالی از سردار آزمون همراه شد و با دانگ وان لام دروازه بان تیم ویتنام تک به تک شد و موفق شد گل دوم تیم ملی ایران را وارد دروازه ویتنام کند تا علاوه بر تضمین پیروزی تیم ملی ایران ، اولین فرد سه گله جام ملت های آسیا 2019 شود .

با این برد خیال تیم ملی ایران از صعود به دور بعد جام ملت های آسیا 2019 راحت شد و به راحتی در بازی آخر به مصافت تیم عراق برود .

تازه های آسمونی

مربی فرانسوی به نیمکت تیم ملی فوتبال ایران نزدیک شد

طاهره رضایی

هزینه ۳.۵میلیاردی سرود تیم‌ ملی در جام جهانی

طاهره رضایی

آیا قطر جام ملت‌ها را پس می‌دهد؟

طاهره رضایی

مونتلا گزینه جدید برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران

شهاب نظری فر

خامس رودریگز ؛ مشهورترین ستاره حال حاضر تیم ملی کلمبیا

ندا رحیمی

رنکینگ جدید فیفا ؛ ایران اول آسیا و 22 جهان

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟