اخبار فوتبال

امارات 2 – 0 هند ؛ بازگشت میزبان به جام با طعم صدرنشینی

بازی دو تیم امارات و هند در رقابت های جام ملت های آسیا 2019 ، با برتری تیم امارات به پایان رسید .

EMIRATES VS INDIA امارات 2   0 هند ؛ بازگشت میزبان به جام با طعم صدرنشینی

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم امارات و هند که از ساعت 17:30 دقیقه آغاز شده بود با برتری دو گله تیم امارات به پایان رسید تا این تیم صدرنشین گروه A شود و از زیر بار فشار روانی این دوره از رقابت ها خارج شود .

با توجه به نتیجه گذشته تیم امارات در بازی با بحرین و نتیجه ای هند از بازی با تایلند گرفته بود ، تیم امارات برای بدست آوردن سه امتیاز پا به این مسابقه گذاشته بود که به جذابیت این بازی افزوده شد .

بازی با حملات هر دو تیم در نیمه اول آغاز شد ولی تیمی که موفق شد توپ را وارد دروازه تیم حریف کند ، امارات بود . حرکت زیبای علی مبخوت و پاس این بازیکن برای خلفان مبارک ، او را در یک زاویه بسته قرار داد ولی این بازیکن با یک ضربه زیبا توپ را به تور دروازه تیم هند رساند تا حساب کار یک بر صفر شود .
تیم هند که از باخت در این بازی خوشحال نبود جلو کشید تا نتیجه را برگرداند و خیلی زود می توانست گل تساوی را بزند . روی اشتباه مدافع تیم امارات ، توپ در اختیار سونیل چتری قرار گرفت ولی ضربه بغل پای این بازیکن با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه خالد عیسی گذشت تا نیمه اول با نتیجه 1 ب صفر به نفع تیم امارات به پایان برسد .

در این بازی شانس با تیم هند یار نبود و این تیم هر چه میزد یا خالد عیسی با واکنش های بسیار عالی مانع از به ثمر رسیدن گل می شد و یا تیرک های افقی و عمودی دروازه مانع از باز شدن دروازه می شدند .

در نهایت در دقیقه 88علی مبخوت تیر خلاص را بر پیکره تیم هند شلیک کرد . پاس بلند علی حسن از وسط زمین به پشت مدافعین تیم هند ، توسط علی مبخوت با یک سر توپ زیبا و یک ضربه دقیق به گل دوم تیم امارات بدل شد تا کار تیم هند در این بازی یکسره شود و شاگردان آلبرتو زاکرونی با 4 امتیاز به صدر جدول گروه A تکیه بزنند .

تازه های آسمونی

آیا قطر جام ملت‌ها را پس می‌دهد؟

طاهره رضایی

رنکینگ جدید فیفا ؛ ایران اول آسیا و 22 جهان

شهاب نظری فر

هدیه شگفت انگیز لیونل مسی برای آقای گل جام ملت های آسیا 2019

شهاب نظری فر

بازداشت هوادار اماراتی تیم ملی قطر در پی حمایت این تیم !

شهاب نظری فر

ترین های جام ملت های آسیا 2019

شهاب نظری فر

قطر 3 – 1 ژاپن ؛ تیم قطر قهرمان جام ملت های آسیا 2019 شد

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟