امارات 2 – 0 هند ؛ بازگشت میزبان به جام با طعم صدرنشینی

بازی دو تیم امارات و هند در رقابت های جام ملت های آسیا 2019 ، با برتری تیم امارات به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم امارات و هند که از ساعت 17:30 دقیقه آغاز شده بود با برتری دو گله تیم امارات به پایان رسید تا این تیم صدرنشین گروه A شود و از زیر بار فشار روانی این دوره از رقابت ها خارج شود .

با توجه به نتیجه گذشته تیم امارات در بازی با بحرین و نتیجه ای هند از بازی با تایلند گرفته بود ، تیم امارات برای بدست آوردن سه امتیاز پا به این مسابقه گذاشته بود که به جذابیت این بازی افزوده شد .

بازی با حملات هر دو تیم در نیمه اول آغاز شد ولی تیمی که موفق شد توپ را وارد دروازه تیم حریف کند ، امارات بود . حرکت زیبای علی مبخوت و پاس این بازیکن برای خلفان مبارک ، او را در یک زاویه بسته قرار داد ولی این بازیکن با یک ضربه زیبا توپ را به تور دروازه تیم هند رساند تا حساب کار یک بر صفر شود .
تیم هند که از باخت در این بازی خوشحال نبود جلو کشید تا نتیجه را برگرداند و خیلی زود می توانست گل تساوی را بزند . روی اشتباه مدافع تیم امارات ، توپ در اختیار سونیل چتری قرار گرفت ولی ضربه بغل پای این بازیکن با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه خالد عیسی گذشت تا نیمه اول با نتیجه 1 ب صفر به نفع تیم امارات به پایان برسد .

در این بازی شانس با تیم هند یار نبود و این تیم هر چه میزد یا خالد عیسی با واکنش های بسیار عالی مانع از به ثمر رسیدن گل می شد و یا تیرک های افقی و عمودی دروازه مانع از باز شدن دروازه می شدند .

در نهایت در دقیقه 88علی مبخوت تیر خلاص را بر پیکره تیم هند شلیک کرد . پاس بلند علی حسن از وسط زمین به پشت مدافعین تیم هند ، توسط علی مبخوت با یک سر توپ زیبا و یک ضربه دقیق به گل دوم تیم امارات بدل شد تا کار تیم هند در این بازی یکسره شود و شاگردان آلبرتو زاکرونی با 4 امتیاز به صدر جدول گروه A تکیه بزنند .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید