اردن 2 – 0 سوریه ؛ هیچ چیز شانسی نیست !

بازی دو تیم اردن و سوریه در گروه B رقابت های جام ملت های آسیا 2019 با برتری اردن به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم اردن و سوریه که ساعت 17:00 شروع شده بود ، با برتری قاطع تیم اردن به پایان رسید .

در تمام طول بازی ، برتری نسبی تیم اردن در این بازی کاملا مشهود بود . شاگردان بورکلمانز کاملا سوار بر بازی بودند و موفق شدند در نیمه اول کار تیم سوریه را تمام کنند تا نشان دهند که برد استرالیا شانسی نبوده است .

گل اول بازی در دقیقه 26 و توسط التماری به ثمر رسید . ارسال پاس عرضی سالم العجالین با ضربه یوسف الرواشده همراه شد و توپ پس از برخورد به پای موسی التماری به گل اول تیم اردن تبدیل شد تا این تیم به همگان ثابت کند که خواهان صعود زودتر از موعد به دور یک هشتم است .

در ادامه تیم سوریه که قافیه را باخته بود چند حمله ناموفق به سمت دروازه تیم اردن داشت تا جلوی باخت در برابر این تیم را بگیرد و شانس صعود به مرحله بعد را از دست ندهد . اما با گل دقیقه 43 طارق خطاب ، نقشه این تیم نقش بر آب شد .

در دقیقه 43 ، موسی التماری که گل اول بازی را به ثمر رسانده بود و می توان او را مهمترین بازیکن این مسابقه نامید ، روی یک ارسال دقیق و زیبا ، طارق خطاب را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن با یک ضربه سر گل دوم تیم اردن را به ثمر رساند تا آب پاکی بر روی دستان عمر خربین و هم تیمی هایش ریخته شود .

در نیمه دوم تیم اردن همانند بازی با استرالیا یک بازی هوشمندانه را ارائه کرد تا مانع از گلزنی تیم سوریه شود و این تیم توانست با نتیجه 2 بر صفر این بازی را پیروز شود و از همین الآن صعود خود را به دور بعدی این رقابت ها قطعی کند .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید