پیش بازی ژاپن – ترکمنستان ؛ تقابل سامورایی ها با چابک سواران آسیایی

بازی دو تیم ژاپن و ترکمنستان در چارچوب رقابت های گروه E جام ملت های آسیا 2019 امروز برگزار خواهد شد .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم ژاپن و ترکمنستان امروز چهار شنبه مورخ 19 دی ماه ، ساعت 14:30 دقیقه در ورزشگاه آل نهیان برگزار خواهد شد .

با توجه به آمار دو تیم می توان از برتری تیم ژاپن نسبت به ترکمنستان با قاطعیت سخن گفت . تیم ژاپن یکی از مدعیان قهرمانی جام ملت های آسیا است و همچنین ذر 5 بازی آخر خود شکستی را متحمل نشده است . تیم ژاپن در پنج بازی آخر خود موفق به کسب 4 برد و یک تساوی شده که آمار بسیار مناسبی برای این تیم می باشد .

در آن سو تیم ترکمنستان حضور دارد که در 5 بازی آخر خود سه برد ، یک تساوی و یک باخت در کارنامه دارد . باخت تیم ترکمنستان در برابر تیم بحرین بوده که با نتیجه 4 بر صفر مغلوب این تیم شده است که نشان از ضعف این تیم در خط دفاعی دارد .

تیم ژاپن ، در خط حمله بسیار قوی ظاهر شده و توانسته در 3 بازی آخر خود 9 گل را به ثمر برساند که نشان از میانگین 3 گل در هر بازی برای این تیم را می دهد که آماری واقعا عالیست و با توجه به خط دفاع ضعیف تیم ترکمنشتان می توان ، امید یک بازی پر گل را داشت . البته باز هم نیاز به گوش زد کردن است که این ها تماما بر روی کاغذ می باشد و با توجه به بازی های دیده شده در چند روز اخیر ، هیچ گونه پیش بینی 100% نمی توان از مسابقات داشت بلکه تنها می توان از برتری نسبی تیمی نسبت به تیم دیگر سخن گفت .

نظر شما چیست ؟!

 

بیشتر بخوانید :

جام ملت های آسیا 2019 ؛ تیم های حاضر + پرچم کشورها
پیج جام ملت های آسیا 2019

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید