اخبار فوتبال

عربستان 4 – 0 کره شمالی ؛ برد مقتدرانه نماینده خاورمیانه

بازی دو تیم عربستان و کره شمالی که از ساعت 19:30 دقیقه آغاز شده بود با پیروزی تیم عربستان به پایان رسید .

ARABIA VS NORTH KOREA 2 عربستان 4   0 کره شمالی ؛ برد مقتدرانه نماینده خاورمیانه

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم کره شمالی و عربستان که در چارچوب گروه E جام ملت های آسیا 2019 برگزار شد با برتری کشور عربستان به پایان رسید .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با حملات تیم عربستان آغاز شد و این می توانست در دقیقه 13 مسابقه به گل اول دست یابد که ضربه فنی البیشی با اختلاف اندکی از کنار دروازه تیم کره شمالی به بیرون رفت.

در ادامه ، حملات عربستانی ها بیشتر و بیشتر شد و این تیم می توانست در دقیقه 24 روی ارسال توپ به روی دروازه کره شمالی ، توسط موالد به گل برتری برسد که این بازیکن تنها یک قدم تا به ثمر رساندن گل برتری فاصله داشت .

اولین گل بازی بالاخره در دقیقه 28 به ثمر رسید . حرکت تکنیکی سلطان بحبری با ضربه فنی و تماشایی این بازیکن از گوشه چپ محوطه جریمه همراه شد و دروازه تیم کره باز شد تا حساب کار 1 بر صفر به سود عربستان شود .

ARABIA VS NORTH KOREA 1 عربستان 4   0 کره شمالی ؛ برد مقتدرانه نماینده خاورمیانه

در ادامه تیم کره کمی جلو کشید تا نتیجه را بار دیگر به تساوی برساند و در دقیقه 35 ارسال توپ از سمت راست بر روی دروازه عربستان با ضربه سر کوانگ سونگ به بیرون رفت تا تیم عربستان نفس راحتی بکشد .

گل دوم عربستانی ها روی ضربه آزاد از سمت چپ محوطه جریمه توسط الفتیل به ثمر رسید . ضربه آزاد این بازیکن از میان بازیکنان درون محوطه جریمه عبور کرد و دروازه بان بخت برگشته تیم کره شمالی که دیدی نسبت به توپ نداشت ، باز شدن دروازه تیمش را نظاره گر بود .

تیم کره شمالی که توان حمله بر روی دروازه عربستان را نداشت ، با اخراج بازیکن شماره 7 تیمش ، کوانگ سونگ ، بیش از پیش بی خطر تر شد و به لاک دفاعی فرو رفت .

 نیمه دوم

بازی در نیمه دوم نیز با برتری محسوس عربستان همراه بود و این تیم می توانست روی 2 – 3 موقعیت به گل های بیشتری دست یابد .

گل سوم عربستانی ها در دقیقه 70 و روی پاس کات بک عبدالعزیز البیشی و ضربه فنی سالم الدوساری به گل سوم دست یافت تا خیال این تیم از بابت برد راحت باشد . تیم کره شمالی بعد از دریافت گل سوم کمی جلو کشید تا اختلاف را کم کند و می توانست در دقیقه 77 یکی از گل ها را جبران کند .

ARABIA VS NORTH KOREA عربستان 4   0 کره شمالی ؛ برد مقتدرانه نماینده خاورمیانه

ارسال توپ از سمت چپ بر روی دروازه تیم عربستان به پارک رسید و این بازیکن با یک ضربه سر شیرجه ای می رفت که دروازه عربستان را باز کند که واکنش عالی اویس مانع از باز شدن دروازه این تیم شد .

گل چهارم در دقیقه 87 به ثمر رسید . اشتباه مدافعین تیم کره شمالی در دور کردن توپ ، باعث شد تا توپ به فهد مولد برسد و این بازیکن با دروازه بان تیم کره تک به تک شد و موفق شد گل چهارم تیمش را به ثمر برساند .

بازی در نهایت با نتیجه 4 بر صفر به نفع عربستانی ها به پایان رسید .

 

تازه های آسمونی

آیا قطر جام ملت‌ها را پس می‌دهد؟

طاهره رضایی

رنکینگ جدید فیفا ؛ ایران اول آسیا و 22 جهان

شهاب نظری فر

هدیه شگفت انگیز لیونل مسی برای آقای گل جام ملت های آسیا 2019

شهاب نظری فر

بازداشت هوادار اماراتی تیم ملی قطر در پی حمایت این تیم !

شهاب نظری فر

ترین های جام ملت های آسیا 2019

شهاب نظری فر

قطر 3 – 1 ژاپن ؛ تیم قطر قهرمان جام ملت های آسیا 2019 شد

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟