معرفی سایت

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

دفتر رهبر ایران که با عنوان بیت رهبری هم شناخته می‌شود، نام سازمانی حکومتی در جمهوری اسلامی ایران است که زیر نظر رهبر جمهوری اسلامی ایران سید علی خامنه‎ای اداره می‌شود. آسمونی در این بخش به معرفی پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری می پردازد.

Office of the Supreme Leader Copy پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

بیت رهبری به‌ طور کلی مرکز مدیریت همه سازمان‌ها، نهادها، ادارات کل، موسسات غیرانتفاعی و سایر دستگاه‌هایی است که زیر نظر مستقیم رهبر جمهوری اسلامی ایران اداره می‌شوند.

این سازمان از سال ۱۳۶۸ و با تغییر رهبر جمهوری اسلامی به صورت رسمی تشکیل شد و دارای اختیارات مشخصی در قانون اساسی گردید.

در دوران رهبری سیدعلی خامنه‌ای، ریاست دفتر رهبری را محمد محمدی گلپایگانی بر عهده دارد.

پایگاه اطلاع‌رسانی آیت الله خامنهای

پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر رهبری در سال ۱۳۸۱ فعالیتش را در فضای مجازی آغاز کرد. به نوشته این پایگاه، هدف از تأسیس آن «اطلاع‌رسانی سریع و بدون واسطه و همچنین ایجاد منبعی برای انتشار اخبار و مطلب‌های مرتبط با رهبر جمهوری اسلامی ایران» بوده‌است. «امکان مشاهده فیلم، صوت و تصاویر مرتبط با رهبر ایران، پاسخگویی به سوالات شرعی و استفتائات، پرداخت الکترونیکی وجوهات شرعی و قابلیت جستجو در محتوای وبسایت»، از جمله امکاناتی است که به کاربران این وبگاه ارائه می‌شود.

این پایگاه در ادامه انجام رسالت خود، به ایجاد بستر مناسب و سریع پاسخگویی به سوالات شرعی و استفتائات ملت مسلمان ایران و دنیای اسلام اقدام نموده است. همچنین در سال ۱۳۹۴ به درخواست کاربران پایگاه و با هدف خدمت رسانی و ایجاد بستر امن، نسبت به ایجاد بخش پرداخت الکترونیکی وجوهات شرعی اقدام کرده است. پیاده سازی موتور جستجوی پیشرفته و کارآمد، امکان دیگری است که به کاربران محترم در دستیابی به نتایج مورد انتظار یاری می نماید.

تازه های آسمونی

خطرات و آسیب های فضای مجازی

ندا رحیمی

اطلاعات عمومی خود را چگونه افزایش دهیم؟

ندا رحیمی

روحانی: رسانه آزاد نداریم / فیلترینگ اشتباه بود / اگر رادیو تلویزیون خصوصی وجود داشت تورم فضای مجازی رخ نمی داد

طاهره رضایی

پرسنال برندینگ و برندسازی شخصی چیست؟

ندا رحیمی

امروز رسانه بدون فضای مجازی مفهوم ندارد

طاهره رضایی

سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی

ندا رحیمی

نظر شما چیست؟