پیش بازی سوریه – فلسطین ؛ بازی امید و آرزوها

با برگزاری بازی دو تیم سوریه و فلسطین ، پرونده دور اول گروه B بسته خواهد شد .

به گزارش آسمونی ، بازی آخر گروه B در دور اول ، با دیدار دو تیم سوریه و فلسطین در ساعت 19:30 دقیقه امروز ، 16 دی ماه به پایان خواهد رسید . این بازی که دیداری پر از امید و آرزو برای هر دو تیم است ، قرار است در ورزشگاه شارجه برگزار شود .

طبق آمار بدست آمده ، مشخص شده است که تیم فلسطین البته تنها از روی کاغذ برتری نسبی نسبت به تیم سوریه دارد ! تیم سوریه از 5 بازی آخر خود تنها 1 برد کسب کرده و با دو مساوی و 2 شکست یکی از بی انگیزه ترین تیم های این دوره از رقابت هاست . در سوی مقابل تیم فلسطین از 5 بازی آخر خود 3 برد ، 1 تساوی و یک شکست بدست آورده که نماد تیمی پرانگیزه و یک دست را به ما نشان می دهد .

از سوی دیگر تیم فلسطین در سه بازی آخر خود موفق شده 9 گل به ثمر برساند که نشان از یک تیم تهاجمی دارد و این در حالیست که تیم سوریه موفق شده در هر 4 بازی داخل خانه خود دروازه حریفان خود را باز کند . از سوی دیگر ، نکته قابل توجهی که وجود دارد ، عدم پیروزی تیم سوریه در 4 بازی آخر خود است .

باز هم تاکید می کنم ، این آمار نشان دهنده هیچ اتفاقی در بازی نخواهد بود و تنها بر روی کاغذ است . تیم سوریه می تواند با ارائه یک بازی منطقی و مناسب ، به تمامی اطلاعات منتشر شده مهر باطل بزند و تمامی این اطلاعات را بی اساس جلوه دهد .

نظر شما چیست ؟!

 

بیشتر بخوانید :

جام ملت های آسیا 2019 ؛ تیم های حاضر + پرچم کشورها
پیج جام ملت های آسیا 2019

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید