امارات 1 – 1 بحرین ؛ فرار میزبان از شکست در دقایق پایانی

بازی دو تیم امارات و بحرین در چارچوب رقابت های جام ملت های آسیا 2019 با تساوی دو تیم به پایان رسید . 

به گزارش آسمونی ، بعد از برگزاری مراسم افتتاحیه ، بازی دو تیم آغاز شد و دو تیم شروع به حمله کردند .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با حملات دو تیم همراه شد ولی هیچ یک از دو تیم نتوانستند به گلی دست پیدا کنند . اولین حمله بازی برای تیم امارات و توسط علی مبخوت ایجاد شد ولی اسماعیل الحمادی نتوانست از موقعیت استفاده کند .

بازی برای دقایقی آرام دنبال شد و خطر جدی بر روی دروازه دو تیم پدید نیامد و دو تیم سعی در کنترل بازی داشتند و معدود موقعیت های ایجاد شده به بیرون می رفت .

در ادامه نوبت تیم بحرین بود که در دقیقه 44 به گل برسد ولی ضربه آزاد دقیق کمیل حسن با کمترین فاصله از بالای دروازه امارات به بیرون رفت .

 نیمه دوم

بازی در نیمه دوم جذاب تر ادامه یافت . در دقیقه 52 شوت سنگین علی مدن با واکنش فوق العاده خالد عیسی همراه شد تا این دروازه بان کارکشته مانع از گلزنی بازیکنان بحرین شود .

در نهایت گل اول این دوره از جام ملت های آسیا ، برای تیم بحرین به ثمر رسید . ارسال بی نظیر رضا عیسی حسن به روی دروازه ، با ضربه سر محمد سعد الرمیحی همراه شد تا گل اول بازی برای تیم بحرین به ثمر برسد .

در ادامه ، در دقیقه 87 داور مسابقه با اعلام پنالتی مشکوک ، امید را به تیم امارات بازگرداند . احمد خلیل ، بازیکن تعویضی تیم امارات ، توانست دروازه تیم بحرین را از روی نقطه پنالتی باز کند تا بازی به تساوی کشیده شود .

بدین ترتیب اولین بازی جام ملت های آسیا 2019 با تساوی دو تیم به پایان رسید .

 

اختصاصی آسمونی 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید