همه چیز در مورد انرژی درمانی

energy-healing(4)

 تمام اتفاق هایی که دور و بر ما میوفته نتیجه ی انرژی هاست.

دوست مون انرژی!

شغل مون انرژی!

همسر مون انرژی!

اتفاقات، دونه دونه، انرژی!

دوستان عزیز قانونی داریم در فیزیک به اسم قانون “دوبروی”! قانون دوبروی به زبان ساده میگه که هر ذره در حال ساطع کردن مدام انرژی از خود است.

خودکار ، مداد در ، پرده، بدن من و شما و خلاصه همه چیز در حال ساطع کردن مدام انرژی از خودشون هستن.

این انرژی ها چی هستن؟ چی کار می کنن؟ چه جورین؟ بحث مفصلی است که تا اونجایی که به تکنیک های موفقیت مربوط بشه براتون میگیم.

در ادامه ویژگی هاله ها را بررسی خواهیم کرد!

energy-healing(3)

هاله های انرژی انسان دو ویژگی دارند که این دو ویژگی رو بقیه انرژی ها ندارند. 

1-  انرژی بدن من و شما قابل هدایت به یک سمت مشخص است.

اگر به چیز مشخصی فکر کنیم انرژی ما به سمت اون چیز مشخص میره.

خیلی وقت ها میشه که به کسی زنگ می زنیم و میگه:

– “چه خوب شد زنگ زدی!”

– ” داشتم بهت زنگ می زدم!”

– “داشتم بهت فکر می کردم!”

– “حلال زاده!”

– “دل به دل لوله کشی شده!”

و نکته فوق العاده جالبش اینه که من به محض اینکه به شخص خاصی در هر جای دنیا که فکر کنم انرژی های من بلافاصله به سمت اون حرکت می کنه و بلافاصله به او میرسد بدون سپری شدن زمان. اصا هم مهم نیست که من ایران باشم و طرف مقابل آمریکا باشه. در فیزیک به این میگن “جهش کوانتومی”.

یعنی انرژی ما از زمان عبور می کند.پس به محض اینکه ما به چیزی فکر کنیم انرژی ما پیش او حاضر است.

یه وقتایی دارین تو خیابون راه میرید. حس می کنید که یکی داره نگاه تون می کنه. برمی گردید می بینید که واقعا داره نگاه تون می کنه. شما چطور حس کردی که یکی داره نگاه تون می کنه؟ قبول دارین کسی که به شما نگاه می کنه، داره به شما فکر هم می کنه؟

انرژی اون شخص رو دریافت می کنید و نتیجه ی تحلیلی که مغز شما از اون انرژی، میشه حس شما. شکل پر رنگ این رو میگن “تله پاتی” که آدم ها یاد می گیرن با تبادل انرژی فکر همدیگه رو بخونن. 

2- انرژی من و شما مثبت و منفی میشه ولی انرژی اجسام همیشه خنثی است.

اگر ما حالمون خوب باشه اگر آرام باشیم اگر داریم مهر ورزی می کنیم اگر داریم لطفی می کنیم اگر داریم دعا می خونیم انرژی ما مثبت است.اگر حالمون بد باشه اگه داریم غر میزنیم اگه داریم بد و بی راه میگیم اگه عصبانی هستیم اگه استرس داریم اگه نگران هستیم اگه اضطراب داریمانرژی ما منفی است.

و اما انرژی اجسام خنثی است ولی انرژی من و شما میتونه انرژی اجسام رو هم مثبت و منفی بکنه.

آدم هایی که مثبت هستن (فکر های خوب می کنن – روحیه عالی دارن) انرژی شون مثبت است. آدم هایی که منفی هستن (روحیه داغونی دارن) انرژی شون منفیه است.

یکی از بحث های مهم موفقیت اینه که تا جایی که میتونی از آدم های منفی حذر کن و تا جایی که می تونی بچسب به آدم های مثبت.چرا؟

چون انرژی اونها روی من و شما اثر می گذارد. آدم مثبت دیدی چی کار می کنی؟ بچسب بهش! فقط به شرطی که از جنس موافق باشد!

آدم منفی هم دیدی در رو، چون “افسرده دل، افسرده کند انجمنی را” یک ماه با یه آدم غرغرو راه برو بعد از یک ماه خودت هم راه میری غر میزنی.

قدیم یه موضوعی بود به نام “مجاورت”. اگر عارفی و یا پهلوانی بود، عده به نام مرید و نوچه دور و بر اینها بودن. این مرید ها و نوچه ها همش حس خوبی داشتن. این حس خوب به خاطر چی بود؟
به خاطر انرژی فوق العاده مثبت اون عارف و پهلوان!

???? Vol.18 ???????

هاله های انرژی پیرامون دو قسمت بدن ما تراکم بیشتری دارند.

چشم ها و دست ها.

دوست من زمانی که:

– حالمون خوب نیست

– عصبانیم

– غر میزنیم

چشم های ما دروازه ی انتقال انرژی منفی اند.

دوست من وقتی حالت خوب نیست حق نداری وارد خونه بشی.

به محض اینکه شما با حالت منفی وارد میشی و شروع به سلام کردن به دیگران می کنید، انرژی منفی رو از طریق چشم هاتون به اعضای خونه منتقل می کنید. نتیجه این میشه که نیم ساعت بعد یا دارید میزنید تو سر و کله ی هم دیگه یا هر کدوم خسته و کوفته و داغون یه گوشه خونه ولو شدید!

اول کیسه زباله انرژی های منفی رو بذار پشت در، بعد وارد شو.

یه خانمی در تهران تعریف می کرد می گفت:

من تو خونه مون یه دونه گلدون داشتم و این گلدون رو خیلی دوست داشتم. یه سفر 4 ماهه پیش اومد که من مجبور شدم برم آمریکا و به خواهرم گفتم که من که میرم مسافرت تو هر روز بیا و این گلدون رو آب بده. خواهرم هم قبول کرد. من رفتم سفر و اومدم دیدم گلدون خشک شده! من به خواهرم میگم تو گلدون رو آب ندادی و اون میگه به خدا آب دادم!

من گفتم:

من حق رو به خواهرتون میدم. قول میدم که به گلدونه آب داده.

بعد از خواهرش پرسیدم:

خانم محترم از خونه تون که بیرون میومدی و یه مسافت طولانی رو می رفتی که بری و یه گلدون رو آب بدی، خداییش چپ چپ گلدونه رو نگاه نمی کردی؟

خواهرش گفت: “دقیقا یه همچین حالتی داشتم.”

گفتم “شما با انرژی منفی چشمت گل رو خشک کردی!”

یه جایی هست در لواسان که حدود نیم ساعت تا تهران فاصله است.

یه آقایی تعریف می کرد:

مادرم، زمستون ها وقتی میخواست باغچه رو آب بده توی دستشویی خونه آب ولرم درست می کرد و می گفت که این حیوونی ها هم جون دارن و سردشون میشه و با آب ولرم باغچه رو آب میداد! مادرم برای دو هفته مجبور شد بره لواسان خونه خواهرم و ما رو قسم داد که این دو هفته آب ولرم بدید به باغچه.

ما آب ولرم دادیم اما باغچه نابود شد توی این دو هفته! مادرم اومد و باغچه رو دید و گفت که شما دروغ میگید و آب ولرم ندادید! گفتیم نه عزیزم آب ولرم دادیدم!

گفتم شما راست میگی و آب ولرم هم دادید ولی همچین بد نگاه می کردی به باغچه و می گفتی:

آخه مرده شور تون رو ببرم! مگه آدمین شما که آب ولرم بدم بهتون! و انرژی منفی شما خشک شون کرده.

عکس این هم صادق است.

وقتی حالمون خوبه، چشم های ما دروازه انتقال انرژی های مثبت است.

وقتی حالتون بده به عزیزاتون نگاه نکنید.

وقتی حالتون خوبه تا می تونید به عزیزاتون نگاه کنید.

هلند بزرگترین صادر کننده ی گل جهان است. دانشمندای هلندی تستی رو انجام دادن. بچه های مهد کودکی رو بردند در مزارع گل و گفتن شما در بین مسیر هایی که بین ردیف های گل وجود داره بازی کنید و راه برید و بدوید ولی به گل ها صدمه نزنید.

دیدند جاهایی که بچه ها رو بردن و بچه ها اونجا بازی می کنند، گل های اونجا هم با نشاط تر میشن و هم شاداب تر میشن و زیباتر میشن و زود تر رشد می کنن. نتیجه ی تحقیقات شون رو به دولت هلند اعلام کردن.

هلند بخشنامه ای رو داد به مهد کودک ها که هر مهد کودک موظف است هفته ای یک روز، مهد کودک رو تعطیل کنه و بچه ها رو ببره در مراکز پرورش گل و بچه ها اونجا بازی کنن.

دوستان عزیز چشم های ما اگه حالمون خوب باشه دروازه ی انتقال انرژی مثبت است و اگر حالمون بد باشه دروازه ی انتقال انرژی منفی است.

energy-healing(1)

و اما چشم زخم چیست؟

وقتی ما از درون حالمون خراب و از بیرون می خوایم نشون بدیم حالمون خوبه، نتیجه چیزی میشه به نام چشم زخم!

مثلا :

من یه نوزاد دارم هر چی میدم میخوره لپ از لپ دونش نمیزنه بیرون! مثل آدم های استخونی. میرم خونه فامیل. اون ها یه نوزاد دارن هم سن نوزاد من ولی لپش مثل دو تا هلو! اونم از این هلو زعفرونی ها! میرم لپش رو میکش و میگم “تپل مپل عمو چطوره؟” ولی تو دلم میگم “بچه بترکی! چی میدن تو میخوری! گامبو!”

وقتی از درون حالتون بد باشه و از بیرون بخواید نشون بدید که حالتون خوبه، چشم های ما منفی ترین انرژی های ممکن رو از خودشون ساطع می کنن.

من 20 ساله کارمند یک اداره ام. همین جور کارمند موندم. پسر عموم 5 ساله اومده توی اون اداره استخدام شده. پسر عموی من پارتی داره توی اون اداره و بعد از 5 سال بهش حکم “معاون مدیر کل” دادن! من 20 ساله اونجام ولی هنوزم کارمندم! از این گل ها دیدین که انقدر بزرگه که آدم پشتش دیده نمیشه! یه دونه از اون گل ها میخرم و میرم دم در اتاق پسر عمو، در میزنم میگم:

“پسر عمو مبارکه! حقت بود! لیاقتش رو داری! خدا رو شکر یکی از خاندان ما به جایی رسید!”
تو دلم دارم چی میگم؟ “بمیری الهی! تو پارتی نداشتی که رییس نمی شدی! حق من رو خوردی!”

زمانی که از درون حال مون خراب و از بیرون میخوایم نشون بدیم که حال مون خوبه، چشم های ما منفی ترین انرژی های ممکن رو از خودشون ساطع می کنه و اون انرژی منفی یه اتفاقاتی رو رقم می زند که ما بهش میگیم “چشم زخم”!

دوستان چشم خیلی قدرتمند است. مرتاض ها یه کارایی می کنن با چشم! مثلا با چشم به قطاری که داره با سرعت 80 کیلومتر میره نگاه می کنن و قطار یه دفعه متوقف میشه!  این توقف ناگهانی قطار هم چشم زخم است!

پس چشم زخم وجود داره برای رفع این چشم زخم چه بکنیم؟

بعضی ها میگن نعل اسب به خودت آویزون کن!

بعضی ها میگن عینک به خودت آویزون کن!

بعضی ها میگن نمک بزار تو جیبت!

بعضی ها …

بعضی ها …

بعضی ها …

energy-healing

و اما انرژی دست ها

بیش ترین مقدار انرژی در دست ها است. بیش ترین مقدار انرژی رو اول دست ها دارن و بعد چشم ها. تا به حال کسانی رو که انرژی درمانی می کنن دیدید؟

با چی انجام میدن؟

با دست.

چرا؟

چون بیش ترین مقدار انرژی در کف دو دست است.

در آمریکا آزمایشی انجام شد.

تعدادی نوزاد 2 تا 6 ماهه رو انتخاب کردن.

این ها رو به دو گروه تقسیم کردن.

به مادران گروه اول گفتن نوزاد هاتون رو نوازش کنید، بهشون عاشقانه نگاه کنید، براشون شعر بخونید، ، وقتی میخواین به او شیر بدین او رو محکم بغل بگیرید و باهاش حرف بزنید.

به مادر های گروه دوم گفتن بچه های رو بغل نمی کنید، بهشون نگاه نمی کنید، بچه ها رو نوازش نمی کنید باهاشون حرف نمی زنید، براشون شعر نمی خونید، شیر هم که میخاوید بدید فقط با شیشه و صورتتون رو می کنید اون طرف و شیشه رو می کنید تو دهنش! فقط همین!

می دونید این آزمایش کی متوقف شد؟

بعضی هایی که فقط آمریکا آمریکا می کنن!

بدون اینکه بدونن چه خبره!

فکر می کنن اونجا حلوا خیرات می کنن!

این آزمایش زمانی متوقف شد که 90 درصد نوزادان گروه دوم مرده بودن و آزمایش داشت ادامه پیدا می کرد که همه نوزاد ها بمیرن!

مردم آنقدر اعتراض کردن و جلوی بیمارستانی که این آزمایش داشت توش انجام می شد تحسن کردن، پلا کارد دست شون گرفتن که مجبور شدن دانشمند های آمریکایی این آزمایش رو متوقف کنن. بنده شخصا فکر می کنم این آزمایش وحشیانه ترین کار ممکن است!

این آزمایش در آمریکا معروف شد به “سندروم مرگ نوزادان ناشی از عدم توجه”!
نوزادی که نوازش می شد و بهش نگاه می شد انرژی ها رو از دست و چشم می گرفت.

دوستان عزیز توجه کردین ما وقتی یه جایی از بدن مون درد می گیره روش دست میزاریم و بعدش هم درد مون آروم شده باشه؟
در حقیقت خودتون دارید به خودتون انرژی میدین، بدون اینکه متوجه بشین! در آمریکا یه عده نوزاد رو انتخاب کردن و به مادر ها شون گفتن که روزانه حداقل 20 دقیقه این بچه ها رو نوازش کنید.
بچه هایی که نوازش میشدن، نفخ شکمشون، بی تابی هاشون، چیزهایی که بچه های کوچک رو در این سن اذیت میکنه و باعث گریه شون میشه به شدت کمتر از بقیه بچه ها شد!

دوستان بچه هایی که زود به دنیا میان رو میگن “نارس” و این بچه ها رو میزارن توی دستگاه تا به رشد مطلوبی برسن و زنده بمونن. اما متاسفانه بیشتر این بچه ها می میرند!

در آمریکا تحقیق جالبی شد از مادران بچه های نارس خواستند که روزانه در کنار محفظه ی شیشه ای قرار بگیرند و از سوراخ هایی که در محفظه وجود داره سر و بدن بچه شون رو نوازش کنن.
نتیجه تحقیق نشون داد که مرگ و میر بچه های نارسی که توسط مادرشون نوازش میشدن فوق العاده کمتر از بچه های نارسی بود که نوازش نمی شدند!
چرا؟

چون این بچه ها انرژی مثبت رو از طریق دست های مادرانشون دریافت می کردن. و این قضیه به صورت کاملا علمی اثبات شده که نوازش سر کودکان در رشد مغز اون ها شدیدا تاثیر مثبت دارد.
پس لطفا بچه ها و عزیزان تون رو نوازش کنید ….

5/5 ( 1 نظر )


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: دختر بهار
  11 اسفند 1397

  دو سال پیش شخصی ادعا کرد که من قدرت و انرژی زیاد و خاصی دارم که خودش توکار امور ماورایی بود ولی من از سر دروغ گویی و شیاد بودنش نظریاتشو رد کردم و اهمیت ندادم،امسال از استادی که تو کار انرژی مثبت و ارتباط با خدا هست اشنا شدم و ایشون با هاله های من تشخیص دوسال قبلو ک فرد دیگری داشت دادن، و یسری تمرین مراقبه و تمرکز و تنفس بم دادن و خودشون هم ب من انرژی فرسادن، میخام بگم حتی اگ اینا دروغ باشن حداقلش همون تلقینو دارن ک باعث میشه همیشه مثبت باشیم و به خدا نزدیک تر بشیم چون اساس این کار پی بردن ب نعمتهایی هست ک خدا داده و رشد پرورش وجود و استعدادها

 2. نویسنده دیدگاه: مریم
  09 دی 1397

  جالب بود خیلی.. مرسی.. پیشنهاد میکنم کتاب رایگان ریکی رو هم در همین زمینه سرچ کنین و بخونین..

 3. نویسنده دیدگاه: نفیسه
  21 آبان 1397

  میشه معرفیش کنید ممنون میشم

 4. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  14 بهمن 1396

  سخنرانی های آقای شاهین فرهنگ را گرفتی نوشتی بدون ذکر منبع . توضیح میدیم! تو که یک نفری که.

 5. نویسنده دیدگاه: یعقوب میر
  20 تیر 1396

  مطلب نهایت عالی و جالب. لطفآ نموده تارنمای انگلیسی این تحقیق یا تحقیق گل ها و اطفال مهد کودک را در اختیار ما بگذارید.

 6. نویسنده دیدگاه: عبدالله فاریابی
  20 اسفند 1395

  ممنون و متشکرم عالی بود

 7. نویسنده دیدگاه: عبدالله فاریابی
  20 اسفند 1395

  جالب بودم عالی

 8. نویسنده دیدگاه: نیما
  13 اسفند 1395

  انرژی درمانی و این چیزایی که مطرح کردید اصلا علمی نیستند و تا به حال علم ثابتشون نکرده پس به فیزیک کوانتوم و تله پاتی و …….. ربطش ندید خواهشا
  لااقل قبل از اینکه ادعای علمی بودن چیزی رو بکنید قبلش بدونید اصلا علم چی هست
  مردم ما هم که کلا عادت دارن جوگیر شن و همه چیز رو باور کنن

 9. نویسنده دیدگاه: مسعود
  28 دی 1395

  سلام.یه مطلبی که فکر میکنم خالی از لطف نیست اینه که در رابطه انسان و اجنه خواسته ای که اونها از انسانها دارن مربوط میشه به همین انرژی و شاید باور. نکنید در ازای این کار هر کاری برای انسان انجام میدن.جالبه بدونید اونها بیماریشون زمانی که انرژی از دست میدن اتفاق میفته مثلا اگه دستشون انرژیش رو از دست بده اون دست یا هر عضو دیگه شون از کار میفته و بی حرکت میمونه چون جنسشون از آتش سرده و با انرژی سرو کار دارن.و در نهایت فقط انسانهایی که انرژ درمانی میکنن میتونن درمانشون کنن که این کار برای اونها مثل اهدای عضو در انسانها با ارزشه و اکثر قریب به اتفاق این کارو انجام میدن.

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   06 مهر 1396

   عرفان حلقه است که!

 10. نویسنده دیدگاه: علی مژگانفر
  18 آذر 1395

  چندین مقاله مرتبط با این موضوع خواندم اما مطالب شما بسیار جالب بود.

 11. نویسنده دیدگاه: زهرا
  08 آذر 1395

  فوق العاده بود.بهترین سمینارم میشه.ممنونم.

 12. نویسنده دیدگاه: فریبا
  24 مهر 1395

  با سلام
  این مقاله بسیار سلیس و قابل لمس هستش.
  برای من که خیلی مفید بود.
  سپاسگزارم

 13. نویسنده دیدگاه: بهار
  12 مهر 1395

  سلام خیلی ممنون از توضیحات جالب و روانتون .لطفا در باره انرژی دستها بیشتر صحبت کنید .

 14. نویسنده دیدگاه: فریدون
  25 شهریور 1395

  خانمم پارکینسون داره احتیاج به انرژی درمان داره چکار کنم ،09130266328

 15. نویسنده دیدگاه: محسن
  19 شهریور 1395

  دست شما از توضیح خوب و ساده‌تون درد نکنه. مطلب مهمی را بازبان ساده‌ای مطرح کردید. ممنون

 16. نویسنده دیدگاه: مهدی هستم
  25 مرداد 1395

  محشر بود !!!!!!!

 17. نویسنده دیدگاه: الناز
  13 مرداد 1395

  سلام.جالب بود.انرژی درمانی رو فرم دهی بدن تاثیر داره؟لطفا زود جواب بدین

 18. نویسنده دیدگاه: وحید
  17 تیر 1395

  در پاسخ به اون شخصی که از اعتقادات عامیانه خودش دربرابر این مقاله‌ی وزین استفاده کرده باید یادآور بشم که مردم ساده لوح پیش از انقلاب پیش از پیامبرخمینی مجذوب بسیاری از جمله شریعتی ، فلسفی ، کاشانی و… حتی خواننده‌های معتاد و زنباره هم می‌شدند.

 19. نویسنده دیدگاه: مجتبی
  08 فروردین 1395

  عالیییییییییییییییییییییییییی

 20. نویسنده دیدگاه: حمیدرضا محمدی
  07 فروردین 1395

  سلام من دردست چپم انرژى بسیار زیادی دارم نمیدونم چه استفاده ای میتونم ازش بکنم. لطفاٌ من رو راهنمایی کنید. متشکرم

 21. نویسنده دیدگاه: حمیدرضا محمدی
  07 فروردین 1395

  سلام من حمیدرضا هستم در دست چپم انرژى بسیار زیادی دارم ولي نمیدونم چه جوری استفاده کنم لطفاً راهنمایی کنید

 22. نویسنده دیدگاه: روشنا
  01 بهمن 1394

  سلام عالی بود فک کنم بالاخره علت بدشانسی و بدبیاری های دخترم رو فهیمیدم نگاه من بله شما درست نوشتید نگاه من که مادرشم پر از انرژی منفیه چون همیشه نگرانش هستم و بخاطر قدش که کوتاه مونده عذاب میکشم و مدام هر زمان که نگاهش میگنم با خودم حرف میزنم که چرا . مطلب جالبی بود اما واقعا بانگاه مثبت من بداقبالی هاش تموم میشه یه جور عجیبی تو کاراش بدشانسه شنیدید بعض از افراد دست به طلا میزنن خاک میشه خواهش میکنم راهنماییم کنیدممنون

 23. نویسنده دیدگاه: فردین
  07 آذر 1394

  چرت و پرته

 24. نویسنده دیدگاه: مسعود
  02 آذر 1394

  وقت سر این چیزا نزارید برید راه زندگی از رفتار شناسها علم دین دارا یاد بگیرید امام خمینی اینهمه مردم مجذوب خودش کرد اهنرژی میفروخت سلوک امام بدون قضاوت بخونید

 25. نویسنده دیدگاه: مسعود
  02 آذر 1394

  انرژی من نمیگم ولی اینها بیشتر از رفتارهمون تا انرژی
  انرژی و اینها همشش به مسایل اعتقادی ختم میشه فعلا شده ترفند غرب برای ضربه زدن و الا پشتوانه علمی ندارن بچه ها غریزشون چشم هم تاثیر و جلب توجه میاره و بعضی کارا انجام میشن امتحان شما از طرف خداست که چی فکر میکنی تمام قدرت دست خداست

 26. نویسنده دیدگاه: فرناز
  27 شهریور 1394

  سلام عالییییی بود مرررررسی.

 27. نویسنده دیدگاه: همت
  18 شهریور 1394

  سلام ممنون از نوشته های زیباتون و تشکر میکنم که این اموزه های قشنگ و پر از احساس رو به بقیه منتقل میکنین.من کاری ندارم که این مطالب پایه و اساس علمی داره یا نه فقط میخوام تجربه شخصی مو در اختیارتون قرار بدم که در تایید تاثیر انرژی مثبته.من 25 سالمه و حدودا سه ساله یک کاری رو شروع کردم که فراز و فرود های بسیار زیادی رو طی همین سه سال تجربه کردم که البته با ضررهای زیادی همراه بوده.یک روز اتفاقی یک چیزی نظرمو جلب کرد و اون هم این بود که وقتی به زندگی کاری کوتاهم نگاهی انداختم متوجه مورد عجیبی شدم.دیدم که هر موقع من با عشق و علاقه و با انرژی عالی و مثبت کارم رو انجام دادم موفق بودم و زمان هایی هم که با ضرر و شکست مواجه میشدم پر از استرس نگرانی اضطراب و تشویش بودم.عجیب این که در این مواقع شکست تجربه و کارامدی بهتری نسبت به روزهایی داشتم که توی کار موفق بودم ولی در کمال شگفتی ضررهای زیادی میکردم و از وقتی اینو فهمیدم با خودم تصمیم گرفتم کارم رو با حداکثر انرژی مثبت انجام بدم و تجربه ای شد برام که نه فقط در کار بلکه در تمام زندگیم با خاطری اسوده و در نهایت ارامش عمل کنم و خیلی خوشحالم که در این سن به این نکته مهم دست پیدا کردم و خوشحالتر میشم که حرف این برادر کوچکترتون رو گوش کنین و در همه حال شاد و خندان باشید.

 28. نویسنده دیدگاه: Sassan
  27 تیر 1394

  yek seri edeaye bi asas bedoone hich refrence elmi

  • نویسنده دیدگاه: لیلی
   20 شهریور 1394

   درسته ی بخششو خیلی اغراق کردن ولی انرزی واقعا تاثیر گذاره من خودم ب عینه چندین بار توزندگیم دیدم.

 29. نویسنده دیدگاه: امیر
  26 تیر 1394

  واقعااااا عالی بود. دمتون گرم

 30. نویسنده دیدگاه: داود
  14 تیر 1394

  بچه ها من دارم می ترسم

 31. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  13 تیر 1394

  جالب بود مرسی

 32. نویسنده دیدگاه: حسن
  11 خرداد 1394

  مثبت

 33. نویسنده دیدگاه: azita
  03 خرداد 1394

  سلام دنبال کلاس انرژی هستم میتونید به من معرفی کنید

 34. نویسنده دیدگاه: ساسان
  30 اردیبهشت 1394

  استدلال عامیانه ایه با انچه در فیزیک در مدت سی سال مطالعه کردم مطابقت نداره اماداستان جالبی بود

  • نویسنده دیدگاه: احمد
   24 شهریور 1394

   اگه صد سال هم بخونی بازم نخواهی فهمید همچنان که نمی فهمی

 35. نویسنده دیدگاه: حامد
  30 اردیبهشت 1394

  عاااااااااالی بود مچکرم

 36. نویسنده دیدگاه: اکبر
  29 فروردین 1394

  من خیلی استرس دارم به طوری که وقتی پیش چند نفر میخوام صحبت بکنم عرق میکنم و تمام وجودم میلرزه و فکر میکنم همه دارن نگاهم میکنن و من هم با دست پاچگی حرف هام رو نمیتونم بزنم خواهش میکنم راهنمایی کنید

 37. نویسنده دیدگاه: حسن واعظ زاده
  23 فروردین 1394

  سلام
  خیلی عالی بود…

 38. نویسنده دیدگاه: امیر
  23 فروردین 1394

  جالب بود وعالی

 39. نویسنده دیدگاه: شیوا
  19 فروردین 1394

  سلام وااااااااای چقدرخوب بود این چند دقه آرامش گرفتم و خیلی چیزا یاد گرفتم دلم میخواد بجای حقوق درس انرژی درمانی بخونم

 40. نویسنده دیدگاه: کاربر
  08 فروردین 1394

  سلام من آدمیم که تو زندگیم زیاد استرس هست خودمم ادم حساس و زود رنجی هستم میخوام کنکور بدم اما اصلا ارادم مثل سابق نیست و خیلی سست اراده شدم درصورتی که میدونم اگر بخوام درس بخونم بی شک موفق میشم انگیزمم هدفمه اما بازم کسل و سست اراده ام لطفا از طریق انرژی درمانی کمکم کنید
  .

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   17 آبان 1394

   سلام برو ماساژ

 41. نویسنده دیدگاه: ...
  06 فروردین 1394

  واقعا خوب بود

 42. نویسنده دیدگاه: ...
  06 فروردین 1394

  بد نیس.

 43. نویسنده دیدگاه: سینا
  06 فروردین 1394

  مطالبتون خیلی خوب بود … مرسی … ولی اون عکسی که اون بالا گذاشتین پر از علامت های شیطان پرستیه ! میتونم بپرسم چرا ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   09 فروردین 1394

   تغییر خواهد کرد سپاس

 44. نویسنده دیدگاه: محسن
  15 اسفند 1393

  عالی بود

 45. نویسنده دیدگاه: الهه
  18 بهمن 1393

  خیلی جالب بود . در مورد انرژی سنگ ها هم بنویسید لطفا

 46. نویسنده دیدگاه: فریحا
  10 دی 1393

  این ها که همش سخنرانی شاهین فرهنگ تو سمینار تکنیکهای موفقیته….لطفا کپی نکنید.جدید باشید……….به روز…..نه تکراری

 47. نویسنده دیدگاه: مهیاد
  29 آذر 1393

  سلام آیا انرژی درمانی برای درمان کم شنوایی هم مفید است ؟

 48. نویسنده دیدگاه: سیما
  22 آبان 1393

  با سلام

  اینکه میگن مربی های انرژی درمانی برای درمان بیماران اونهارو لخت میکنن واسه همین انتقال انرژی از طریق دست هس درست ؟

 49. نویسنده دیدگاه: تارا
  17 آبان 1393

  عالی بود

 50. نویسنده دیدگاه: مصطفی
  10 آبان 1393

  سلام،اینکه همه اجسام انرژی دارند را ابتدا 1400 سال پیش گفته شده به این مضمون که تمام ذرات هستی مدام در حال تسبیح خداوند هستند . یادش بخیر سید داوود موسوی می گفت:دعای ربنا آتنا فی دنیا حسنه و … یعنی خداوندا تمام انرژی هایی که در این دنیا به طرف ما هدایت مشوند را تبدیل به انرژی مثبت کن و تمام انرژی هایی که از ما ساطع می شود و از دنیایه مادی خارج شده و در جهان دیگر با نام و نشان ما ذخیره میگردد را نیز به مثبت تبدیل کن

 51. نویسنده دیدگاه: سعید
  10 آبان 1393

  فدات شم بعد اون خانوما مامن بچه ها بودن؟؟!!اونوخ ماماناشون می زاشت اونا بمیرن بعدشم مردم جلوی این کارو گرفتن؟؟!!!!!!خودت با عقل ناقصت جور درمیاددد؟؟!!فدای اون دوستایی بشم که تشکر کردن!

 52. نویسنده دیدگاه: میلاد
  07 آبان 1393

  خیلی عالی بود
  لطفا در مورد این که همیشه مثبت باشیم هم بهمون اطلاعات بدین.

 53. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  04 آبان 1393

  خیلی استفاده کردم ممنون

 54. نویسنده دیدگاه: فرناز
  23 مهر 1393

  ممنون از توضیحاتتون عالی بود .ما میتونیم خودمونو انرژی درمانی کنیم؟

 55. نویسنده دیدگاه: مهتاب
  22 مرداد 1393

  خيلي عالي بود ممنونم.منم ميخوام برم كلاس انرژي درماني اين مطالب باعث شد بيشتر علاقه پيدا كنم.

 56. نویسنده دیدگاه: مهدی
  27 تیر 1393

  با سلام
  از مطلبی که تهیه کردید تشکر میکنم
  بد نبود از منابعی که استفاده کرده بودید نام میبردید

 57. نویسنده دیدگاه: مهوش
  02 تیر 1393

  مرسی خوب بود. واقعا کمک کننده بود

 58. نویسنده دیدگاه: مهوش
  02 تیر 1393

  مرسی. واقعا خوب بود. شیوا و رسا توضیح دادین. بازم تشکر

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   02 تیر 1393

   حوشحالیم که سودمند بوده

 59. نویسنده دیدگاه: لیلا
  24 خرداد 1393

  خیلی خوب بود . لطفا در مورد جاکراها هم بنویسید دوست دارم بیشتر بدونم . مرسی

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   24 خرداد 1393

   به زودی…

 60. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  10 خرداد 1393

  خیلی عالی بود,واقعأ مرسی

 61. نویسنده دیدگاه: سجاد
  07 خرداد 1393

  مررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررسی

 62. نویسنده دیدگاه: hadi
  28 اردیبهشت 1393

  خوب بود اما بهتر بود به چاكرا ها كه مراكز دريافت انرژي هستند اشاره اي مي نموديد . تشكر

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   28 اردیبهشت 1393

   به زودی در بخش دیگری

 63. نویسنده دیدگاه: امین
  19 اردیبهشت 1393

  واقعا ساده و قشنگ توضیح دادید.
  من شخصا دارم روی انرژی دستها ،و تله پاتی کار می کنم.حتی میتونم انرژی ساطع شده از اجسام و محیط را هم ببینم.لطفا در این مورد بیشتر توضیح بدهید.
  باتشکر

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   20 اردیبهشت 1393

   در هفته پیش رو حتما دوست عزیز

 64. نویسنده دیدگاه: وحید
  02 اردیبهشت 1393

  عالی بود ممنون

 65. نویسنده دیدگاه: مولوی
  18 فروردین 1393

  احسنت….استفاده کردیم…درآیه شریفه وان یکاد منظور از ابصار همون چشم زخمه….

 66. نویسنده دیدگاه: امیرحسین
  05 فروردین 1393

  متن خوبی بود ولی روش استفاده از این انرژی هارو کامل توضیح ندادین.

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   09 فروردین 1393

   به زودی مطالب جامع تری نگارش خواهیم نمود

 67. نویسنده دیدگاه: میترا
  23 اسفند 1392

  مطالب خوب بود ولی به درد تحقیق من نخورد

 68. نویسنده دیدگاه: nayare
  17 اسفند 1392

  مرسی خیلی خوب بود

 69. نویسنده دیدگاه: سارا
  13 اسفند 1392

  سلام مطلبتون کامل نبود

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   14 اسفند 1392

   چطور؟

 70. نویسنده دیدگاه: بانو
  07 بهمن 1392

  عالــــــــــــــــــــــی بود
  ممنون

 71. نویسنده دیدگاه: دنیز
  06 بهمن 1392

  سلام متن واقعا فوق العاده ای بود من که خیلی استفاده کردم ممنوووووووون

 72. نویسنده دیدگاه: کریمی
  02 بهمن 1392

  واقعا عالی بود و مورد استفاده
  من از نزدیک با انرژی درمانی مرتبطم و موارد عجیبی دیده ام دو مورد را مواظب باشید یکی انرژی درمانگران واقعی پول نمیگیرند دوم در برخورد با زن به هیچ عنوان تماس بدنی (حتی دست با دست) ندارند.

 73. نویسنده دیدگاه: نام مرا به عنوان یک بنده خدا تلقی کنید
  27 آذر 1392

  مطالب هر کدام بجای خود با ارزش اند و من معتقدم که انسان هیچگاه نباید امید خود را از دست بدهد . خداوند فرموده حرکت از تو برکت از من . کر وباید از علم وتجربیات دیگران استفاده کند . البته با کمک عقل و فکر .

 74. نویسنده دیدگاه: ارش
  10 آذر 1392

  سلام من دو سال است که در زمینه انرزی درمانی مطالعه می کنم و مطالب خوبی یاد گرفتم و هم اکنون به قدرت های درونی خودم پی برده ام و خدا را شاکرم که چنین قدرت های در وجود انسان گذاشته است در صورت که دوست دارید در این زمینه اطلاعاتی کسب کنید لطفا ایمیل بزنید

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   11 آذر 1392

   بسیار عالی ، کوروش عزیز خوشحال خواهیم شد، تجربیات و مقالات علمی خود را در این زمینه برایمان ارسال کنید تا در آسمونی قرار بگیرد

  • نویسنده دیدگاه: نام مرا به عنوان یک بنده خدا تلقی کنید
   27 آذر 1392

   با عرض سلام مادر بزرگی 59 ساله هستم نوه ای 15 ساله دارم که متاسفانه بیماری ضعف عضله دارد . دکترای زیادی بردیم اما همشون متفق النظر بودند که این بیماری نادر است و هیج درمانی ندارد و من که خیلی نگران هستم هر ر وزنه ای برای درمان ایشان وجود داشته باشد پیگیری میکنم . خواستم ببینم شما چه چیزی در این مورد میدانید . موفق باشید

  • نویسنده دیدگاه: گ - گ
   27 دی 1394

   میتونید درمان هم کنید من نیاز به درمان دارم خیلی هم فوری. کمکم می کنید؟

 75. نویسنده دیدگاه: عسل
  04 آذر 1392

  از صدقه سر همون تخقیقات آمریکاییه که الان یه همچین اطلاعاتی رو کسب کردین حتی اگه به قیمت جون چندین نوزاد تموم شده باشه ،به نظر من حتی انجام یه همچین تحقیقاتی برای گرفتن نتیجه نهایی جسارت می خواد.

 76. نویسنده دیدگاه: راضی
  20 آبان 1392

  باید خیلی تلاش کنیم خوب باشیم….من به تازگی پدرمو از دست دادم الان بعد از 7 ماه تصمیم گرفتم برم سراغ موسیقی تا بلکه بهتر بشم…امروز مامانم خونه نبود منم خیلی خوب داشتم تمرین میکردم اما همین که مامانم اومد خونه هم من هم اون هردومون حالمون بد شد فورا احساس خوا الودگی کردم مامانم کلا ادم مثبتیه ولی فوت پدرم خیلی تاثیرات منفی گذاشت…
  الان هر دو بدتر شدیم…دارم به این نتیجه میرسم که وقتی تنهاییم هر کدوم کارامونو بهتر انجام میدیم ولی وقتی کنار هم هستسم تمام بدنمون شروع میکنه به درد گرفتن و تیر کشیدن …خودم خیلی خستم…اینقد این حس رو من بده که قدرت بیرون رفتن و اب و هوا عوض کردن هم ندارم….
  همش میخوام یکی و میخوایم کمکمون کنه خیلی شزایط بدی هستیم…همش درد …..متاسفانه تنها زندگی میکنیم و خواهر و برادر هر چند وقت یکبار میان خونمون همه درد و دلاشونو رو ما خالی میکنن..ا هر روز بدتر میشیم هر چی هم میگم تو رو خدا بس کنید ما خودمون درد داریم یکم میگذره باز شروع میکنن…من هر روز درد دارم طوری که مدرس نقاشی بودم الان اصن نمیتونم برم بیرون به خدا داره در حقمون ظلم میشه …داره به زندگیمون خیانت میشه ….واقعا کمک میخوایم که انرژیمونو بدست بیاریم ولی کسی با ما همکاری نمیکنه ….به جایی رسیدم که به فکر خودکشی میافتم…بچه ها تو رو خدا اگه همچین مشکلی دارن خونوتادتون بهشون ظلم نکنید…میدونم همه مشکل دارن ولی اینقد در مورد مشکلامون حرف نزنیم….خیانت فقط به این نیست که جنس مخالفمونو قال بزاریم خیانت میتونه به زندگی یه ادم به وقت به سلامتی….به ارامش یک نفر باشه تو رو خدا هوای همو داشته باشین..من بازم تلاش میکنم که حداقل با موسیقی خودمو شفا بدم….با هر چی که دوست دارم….شما هم کوتاهی نکنید در حق خانوادتون به خدا ظلمه …دوسشون داشته باشین ..هوای همو داشته باشین…من همیشه پشتیبان خانوادم بودم الان که همه رفن سر زندگیشون و با فوت پدرم مسءولیتن بیشتر شد و هیچ محبتی ندارم ولی امید دارم که روزی خدا دستمو بگیره و با انرژی خودو مادرمو درمان کنم….. 😥 😛

  • نویسنده دیدگاه: ارش
   10 آذر 1392

   سلام دخترم من نوشته ات را خواندم دیدم که از ته قلبت نگاشتی گفتم چند کلمه ای برات بنویسم تا کمی ارام بشی . دنیا محل گذر برای همه ادم ها است و با مرگ پدر نباید خودت را اذیت کنید .برای شما ورزش مدیتیشن خیلی عالی است . موسیقی روح انسان است با هر نوع الات موسیقی که ارامش پیدا می کنی بنواز . سعی کن اوقات فراقت را با مطالعه پر کنی از یاد خدا قافل نشو

 77. نویسنده دیدگاه: asgari
  16 آبان 1392

  سلام و خسته نباشيد
  در باره انرژي درماني مطلبي بود كه خواندم و عالي بود . منتظر مقاله هاي ديگري در مورد انرژي شفا دهنده بادست هستم . موفق باشيد

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   18 آبان 1392

   چشم

 78. نویسنده دیدگاه: ساحل
  14 آبان 1392

  مطالب بسیارجالبی بود 🙂 بسیارممنونم 🙂

 79. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  14 آبان 1392

  😛 😡 ➡ 😈 😉

 80. نویسنده دیدگاه: معصوم
  14 آبان 1392

  به تازگي بااين موضوع آشناشدم براي تحقيق بيشتر مطلبت روخوندم الي بود،ازاينكه همچين قدرتي داريم به انسان بودنمان ميبالم،اي كائنات به خاطراينهمه سخاوتت ممنون،ومخلص شما هم هستيم 🙄 😉

 81. نویسنده دیدگاه: مهدی
  30 مهر 1392

  آیا درست است برای رفع چشم زخم به قول قدیمی ها تخم مرغ می شکند یا اسپند دود می کنند مشکل حل می شه ،جواب می دهد؟

  • نویسنده دیدگاه: مهسا
   30 مهر 1392

   سلام.من درمورد تخم مرغ شکستن چیزی نمیدونم.ولی اسپند جواب میده من که به اون خیلی اعتقاد دارم. 🙂 😉

   • نویسنده دیدگاه: ساحل
    14 آبان 1392

    واقعا همینطوره مهساجون اسپند بسیارتاثیرمثبتی داره

 82. نویسنده دیدگاه: عشرت کیانی
  30 مهر 1392

  با سلام وعرض ادب
  ایا راست است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چه کارهایی را میتوان انجام داد؟

 83. نویسنده دیدگاه: patrek
  14 مهر 1392

  thanks

 84. نویسنده دیدگاه: علي
  08 مهر 1392

  فقط انرژي فقط ساواش جان

 85. نویسنده دیدگاه: هیرا
  29 مرداد 1392

  من هنوز این مطلبو نخوندم و فقط عنوان مطلب رو دیدم ولی کتابش رو دارم ب نام*راز* خیلی کتاب خوبیه مستندشو هم دیدم. بچه ها هیچوقت ب چیزای بد فکر نکنید چون خودمم قبل اینکه اینارو بدونم همیشه ب چیزای بد فکر میکردم و همیشه هم بد میاوردم!!!!! اما دیگه حالا اجازه نمیدم افکار بد ذهن منو مختل کنه و زنگیم خییییییییییییلی خوووب شده!!!! جا داره ک از ادمین عزیز هم ب خاطر این مطالب خوب و مفید تشکر کنم . ممنوووووووووون

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   30 مرداد 1392

   ممنون که تجربه خودتون رو گفتید

   • نویسنده دیدگاه: هیرا
    30 مرداد 1392

    خواهش میکنم! قابلی نداشت….!!!!!!!!!

 86. نویسنده دیدگاه: NARGES
  28 مرداد 1392

  چه طورمیتونیم دید مثبت به اطراف و اطرافیانمون داشته باشیم

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   28 مرداد 1392

   فقط کافیه همیشه وقتی حرف یا عملی را می بینید با لبخند و بدون فکر منفی به آن بنگرید

 87. نویسنده دیدگاه: mahdi
  28 مرداد 1392

  یکی از دوستان انرژی درمانی باورنکردنی داره جالب اینجاست ادم خیلی منفیی هم هست ولی خودش میگفت منشا انرژی رو نمیدونم چیه . حتی از راه دور این کارو میکنه .

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   17 مهر 1392

   اون کیه

  • نویسنده دیدگاه: نفیسه
   21 آبان 1397

   میشه معرفیش کنید ممنون میشم

 88. نویسنده دیدگاه: یو
  23 مرداد 1392

  من خودم انرژی دیدم

 89. نویسنده دیدگاه: نادیا
  18 مرداد 1392

  عالی بود….

 90. نویسنده دیدگاه: marjan
  12 تیر 1392

  kheiili mataleb ali bud.be nazaram energy darmani chize kheili khubo moasserie baraye hame

 91. نویسنده دیدگاه: mohammad
  07 تیر 1392

  it was very good

نظر خودتان را ارسال کنید