ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام لاتاری آمریکا کلیک کنید !

پیش بازی امارات – بحرین ؛ آغاز رقابت های جام ملت های آسیا 2019

عصر امروز جام ملت های آسیا 2019 ، با بازی افتتاحیه بین دو تیم امارات و بحرین آغاز خواهد شد .

به گزارش آسمونی ، بازی افتتاحیه این دوره از رقابت های جام ملت های آسیا ، که قرار است در کشور امارات برگزار شود امروز ( شنبه 15 دی ماه ) راس ساعت 19:30 دقیقه آغاز خواهد شد .

از نکات قابل توجه این مسابقه اهمیت این بازی برای هر دو تیم است . امارات به عنوان میزبان این رقابت ها بسیار مسمم است اولین بازی خود را با برد پشت سر بگذارد و انتظار می رود ورزشگاه زاید اسپورت سیتی مملو از تماشاگران اماراتی برای تشویق این تیم باشد . از طرف دیگر کشور بحرین آمار بهتری از لحاظ بازی های انجام داده دارد .

تیم بحرین در پنج بازی گذشته خود موفق به کسب دو برد ، دو تساوی و یک باخت شده است در حالی که امارات به یک برد ، دو تساوی و دو باخت دست یافته است . میانگین گلزنی نیز وزنه ترازو را به سمت کشور بحرین پایین تر نگه می دارد ، این تیم به طور متوسط در هر مسابقه توانسته 1.33 گل به ثمر برساند که این رکورد برای کشور امارات به 0.67 گل در هر بازی می رسد .

تنها نکته برتری تیم امارات میزبانی این تیم و سابقه مسابقات رو در رو با تیم بحرین است . اماراتی ها در سه بازی گذشته خود با کشور بحرین موفق به کسب سه پیروزی شدند و امیدوارند روند شکست ناپذیری خود در برابر این کشور را در رقابت های جام ملت های آسیا 2019 نیز حفظ کنند .

بیشتر بخوانید :

جام ملت های آسیا 2019 ؛ تیم های حاضر + پرچم کشورها
پیج جام ملت های آسیا 2019

اختصاصی آسمونی
0/5 ( 0 نظر )


دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: محمد ملایی
    15 دی 1397

    دو ،یک ،امارات میبره

نظر خودتان را ارسال کنید