۳ کشته و ۸ زخمی در واژگونی اتوبوس مسافری در اتوبان ساوه – همدان

به گزارش آسمونی:رئیس پلیس راه استان مرکزی با تشریح آخرین جزئیات از واژگونی اتوبوس تهران- کرمانشاه در کیلومتر ۴۰ اتوبان ساوه ـ همدان گفت: ۳ نفر کشته و ۸ نفر زخمی شدند.

سرهنگ ایرج کهریزی در اراک، با اشاره به آخرین جزئیات سانجه رانندگی اتوبوس مسافربری در ساوه اظهار داشت: حوالی ساعت 12.15 امروز یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر 40 اتوبان ساوه ـ همدان مسافربری مسیر مسافری تهران – کرمانشاه دچار حادثه شده و با گاردریل کنار جاده برخورد کرد.

وی افزود: متاسفانه براثر برخورد این اتوبوس با گاردریل کنار جاده خودرو واژگون شد که بلافاصله نیروهای امدادی به محل اعزام شدند ولی با کمال تاسف 3 نفر از مسافران این سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند.

کهریزی تصریح کرد: در این سانحه رانندگی، 8 نفر از مسافران اتوبوس نیز مجروح شدند که باحضور اورژانس و امداد هلال احمر شهرستان، توسط تیم‌های امدادی به مراکز درمانی انتقال شدند.

رئیس چلیس راه استان مرکزی خاطرنشان کرد: درحال حاضر تیم‌های امدادی و انتظامی در صحنه  تصادف حضور داشته و هرگونه اخبار تکمیلی در خصوص این سانحه رانندگی، متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

وی عنوان کرد: در بسیاری از جاده‌های استان شاهد بارش برف و باران هستیم بنابراین از همه رانندگان تقاضا داریم با رعایت قوانین و سرعت مطمئنه و با استفاده از تجهیزات به سفر خود بپردازند.

منبع: تسنیم

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید