نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای

نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های زیادی برگزار می شود. اگر می خواهید در مورد این نمایشگاه بیشتر بدانید این بخش آسمونی را تا پایان دنبال نمایید چرا که به معرفی نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای می پردازیم.

عنوان: نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای

مجری : شرکت صنعت نمایش و همایش پرشین

محل برگزاری نمایشگاه : تهران – تهران – اتوبان چمران – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 14 الی 17 دی

معرفی نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای

نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای تهران از 14 الی 17 دی در شهر تهران کشور ایران برگزار می گردد.

پورتال آسمونی : نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای تهران نقش مهمی در ارائه نوین ترین و جدیدترین کالاها، خدمات و تجهیزات فروشگاهی مخصوصا فروشگاه های زنجیره ای و سایر صنایع مرتبط به این حوزه را در منطقه ایفا می نماید.

نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای در فضایی بالغ بر ٩ هزار متر مربع و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. این نمایشگاه نسبت به دوره های قبل از نظر متراژ بیش از ٥٠ درصد و از نظر تعداد مشارکت کننده ها، ٣٠ درصد افزایش یافته است.

در این نمایشگاه علاوه بر شرکت های داخلی، شرکت ها و نمایندگی های برخی از کشورهای خارجی از جمله ترکیه، چین، کره جنوبی، تایوان ، اتریش ، ایتالیا و انگلیس نیز؛ نوین ترین و جدیدترین کالاها، خدمات و صنایع مرتبط به این حوزه را ارائه خواهند کرد.

امروزه یکی از ملزومات زندگی در شهرها بویژه شهرهای بزرگ و کلانشهرها، ایجاد مجمتع های تجاری و فروشگاه های زنجیره ای است تا شهروندان بتوانند در زمانی مناسب ،کالاها و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند و به این ترتیب ضمن کاهش میزان رفت و آمد ، میزان آلودگی هوا و مصرف سوخت و انرژی نیز کاهش می یابد و از طرفی کنترل مسائل بهداشتی و قیمتی نیز آسان تر می شود.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : تقویم نمایشگاهی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید