محمد حسین کنعانی زادگان ، از پرسپولیس تا ماشین سازی ؛ بیوگرافی + عکس

بیوگرافی محمد حسین کنعانی زادگان :

نام : محمد حسین

نام خانوادگی : کنعانی زادگان

تاریخ تولد : 3 فروردین 1373

محل تولد : سربندر ، خوزستان

قد : 1.86 متر

پست : دفاع

محمد حسین کنعانی زادگان ، مدافع تیم ملی ایران و تیم باشگاهی ماشین سازی تبریز است . وی در سوم فروردین سال 1373 در سربندر ، واقع در بندر ماهشهر استان خوزستان چشم به جهان گشود .

دوران نوجوانی و جوانی

کنعانی زادگان ، در دوران جوانی ، در تیم استقلال ماهشهر مشغول توپ زنی بود و برای تیم های فوتبال نوجوانان و جوانان تیم ملی ایران نیز بازی کرده است . وی در سال 1390 به تیم پرسپولیس تهران پیوست .

از پرسپولیس تا استقلال

محمد حسین کنعانی زادگان در سال 1390 به تیم پرسپولیس تهران ملحق شد و تنها یک بازی برای این تیم انجام داد و برای خدمت سربازی راهی تیم ملوان بندر انزلی شد . او پس از انجام 46 بازی و به ثمر رساندن 3 گل در این تیم ، با پشت سر گذاشتن خدمت سربازی اش به تیم استقلال تهران پیوست . وی تنها دو بازی برای تیم استقلال تهران انجام داد و در بازی برابر استقلال خوزستان روی تکل بلندی که انجام داد مصدوم شد و دچار پارگی 30 درصدی رباط صلیبی شد . بعد از مصدومیت و غیبت حدودا 8 هفته ای به تیم تیم سایپا پیوست .

از شایعات پیوستن به ایبار تا بازی برای سایپا و ماشین سازی

در دوران مصدومیت و دوری محمد حسین کنعانی زادگان و سپس تلاش وی برای اننخاب تیمی جدید برای بازی ، شایعاتی مبنی بر علاقه تیم ایبار به جذب این بازیکن به گوش رسید که بسیار نیز سر و صدا کرد . البته این شایعات کمی بعد توسط باشگاه ایبار تکذیب شد و محمد حسین کنعانی زادگان به تیم سایپا پیوست . وی پس از انجام 7 بازی و به ثمر رساندن 1 گل ، به تیم ماشین سازی تبریزز نقل مکان کرد و برای این تیم بازی کرد . علاوه بر این با توجه به مالکیت زنوزی در دو باشگاه تراکتورسازی تبریز و ماشین سازی تبریز خبر هایی مبنی بر منتقل شدن این بازیکن به تیم تراکتورسازی نیز شنیده می شود .

بازی در تیم ملی

کنعانی زادگان در سال 1394 اولین بازی ملی خود را برای تیم ملی ایران انجام داد و در برابر تیم ازبکستان در یک رقابت دوستانه به میدان رفت و تا کنون تنها سه بازی برای تیم ملی ایران انجام داده است .

کارلوس کی روش ، برای رقابت های جام ملت های آسیا 2019 از وی دعوت کرده تا جزو 23 نفر اعزامی به کشور امارات برای بازی در این رقابت ها خواهد بود .

 

اختصاصی آسمونی 

1/5 ( 1 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید