برنامه های تلویزیونی و مستند

یک سریال موفق : بانوی عمارت ( نقد و تصاویر بازیگران )

lady of the mansion یک سریال موفق : بانوی عمارت ( نقد و تصاویر بازیگران )

بانوی عمارت یک مجموعه تلویزیونی به تهیه کنندگی مجید مولایی، کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و به قلم احسان جوانمرد؛ محصول سال ۱۳۹۷ صدا و سیما است.
پخش این سریال از آذر ماه ۱۳۹۷ از شبکه ۳ سیما شروع شد و تا اواسط دی ماه ادامه داشت .

بانوی عمارت هر شب ۲۰:۴۵ پخش میشد .

lady of the mansion 1 یک سریال موفق : بانوی عمارت ( نقد و تصاویر بازیگران )

نقد سریال بانوی عمارت :

اختصاصی آسمونی
نقد از لاله عالم كارشناس ارشد ارتباطات

آنجا كه صحبت از ارتباط با مخاطب عام است ، اتفاقا كارگردان بايد تسلط بيشتري بر كارش داشته باشد تا هم بتواند ، با اكثريت مردم ارتباط بر قرار كند و هم در دام ساده نگري نيافتد ، ضمن انكه بتواند اثري مثبت و اموزنده بسازد كه خالي از جنبه هاي هنري نيز نباشد و اين در اخرين اثر عزيز الله حميد نژاد ، بانوي عمارت نمود پيدا كرده است.

ارتباط برقرار كردن اين سريال با عده كثيري از آحاد جامعه نشان از هوش و درايت كارگرداني دارد كه قبلا در سينما نيز موفق عمل كرده است و البته نمي توان از نقش احسان جوانمرد به عنوان نويسنده اين اثر نيز غافل شد كه توانسته داستاني سرراست و قابل باور در متني تاريخي و عاشقانه روايت كند با شخصيت ها يي كه مبهم نيستند و قابل باور.

شايد خيلي ها در اطراف خود جهانبخش ها را ديده باشند، كساني كه در نزديكي يا حتي در دو قدمي ما هستند گاهي مانند يك دوست با ما همدردي مي كنند و گاهي اين ها ، همان هايي كه بيشتر از همه در ميان فاميل و دوست و اشنا به انها اعتماد مي كنيم ، بيش از همه به ما اسيب مي زنند. همچنين بقيه شخصيت ها هم كم و بيش قابل پديرش هستند.

اصولا داستان هاي تاريخي جذاب هستند چرا كه هرانچه در ابهام باشد و اميخته با رمز و راز ، كنجكاوي مخاطب را در پي دارد ، نشان دادن خانه ها و مكان هاي قديمي ، زبور آلات ، لباس ها ، زندگي و اداب و رسوم گذشتگان براي قديمي تر ها حس نوستالژي دارد و مي تواند انها را با خود همراه سازد و در جوان ترها هم شايد حس كنجكاوي را أغنا مي كند.

به غير از كارگرداني خوب و داستاني جذاب ، بانوي عمارت از بازيگري خوب بازيگران نيز بهره مي برد كه اكثر انها درست انتخاب شده اند به خصوص بازيگران نقش كليدي؛ شازده( حسام منظور) و حضرت والا( صالح ميرزا اقايي) و هر دو نيز به خوبي توانسته اند نقش را به اجرا بگذارند. در هردوي انها نوعي خشونت و تكبر در عين حال استيصال ديده مي شود. موسيقي مجموعه نيز جالب و با موضوع همخواني دارد. موفقيت سريال بانوي عمارت يك نكته بيان مي كند ، كار حرفه اي ، حساب شده و جذاب هميشه مخاطبان را در پي خواهد داشت.

اختصاصی آسمونی
نقد از لاله عالم كارشناس ارشد ارتباطات

lady of the mansion2 یک سریال موفق : بانوی عمارت ( نقد و تصاویر بازیگران )

بازیگران بانوی عمارت و نقش هایشان :

مریم مؤمن در نقش فخرالزمان، حسام منظور در نقش شازده، میلاد میرزایی در نقش رشید، پانته‌آ پناهی‌ها در نقش افسر الملوک، علیرضا شجاع‌نوری در نقش طیب‌الاطبا، اندیشه فولادوند در نقش طلا، غزل شاکری در نقش بهجت الملوک، حسن علیرضایی در نقش میرزارضا کرمانی، مینا وحید در نقش جواهر، شبنم فرشادجو در نقش مهرالنساء، رامتین خداپناهی در نقش میرزا اسد، محمد فیلی در نقش حاج فتاح، مهتاج نجومی در نقش گلین‌باجی، صالح میرزاآقایی در نقش جهانبخش‌میرزا، احسان امانی در نقش بکتاش، نیکی نصیریان در نقش آهو، سیروس میمنت رنجبر در نقش وثیق‌الممالک، محمد زارعی در نقش یونس، نورالدین گودرزی در نقش پیشکار، حاج فتاح پاوان افسر در نقش پروین …

lady of the mansion3 یک سریال موفق : بانوی عمارت ( نقد و تصاویر بازیگران )

داستان سریال بانوی عمارت :

فخرالزمان دختر شخص شناخته شده ای است که پدر خود را از دست داده، و پسر دوست پدرش خواستگار فخرالزمان می باشد که فخرالزمان مایل به این ازدواج نیست.

از طرفی برادر وی اصرار به این ازدواج دارد، اما دل این دختر پیش خواستگار دیگری گیر است که شاهزاده قجری نیز هست که قبلا ازدواج نموده و صاحب فرزند نیز شده است.
برادر فخرالزمان دلیل مخالفتش را این می داند که خاندان قجر وصله این خانواده نیست.
اما به هر حال این وصلت صورت گرفت و او با شازده ازدواج کرد.
ناصرالدین شاه که وعده مقام و منصب درباری یه شازده در روز عقد به عنوان هدیه ازدواج داده بود در همان روز ترور شد و نام فخر الزمان به عنوان عروس بد قدم شناخته شد تا جایی که خود شازده هم باور کرده بود.

lady of the mansion6 یک سریال موفق : بانوی عمارت ( نقد و تصاویر بازیگران )

lady of the mansion5 یک سریال موفق : بانوی عمارت ( نقد و تصاویر بازیگران )

lady of the mansion9 یک سریال موفق : بانوی عمارت ( نقد و تصاویر بازیگران )

lady of the mansion7 یک سریال موفق : بانوی عمارت ( نقد و تصاویر بازیگران )

lady of the mansion10 یک سریال موفق : بانوی عمارت ( نقد و تصاویر بازیگران )

lady of the mansion11 یک سریال موفق : بانوی عمارت ( نقد و تصاویر بازیگران )

بیوگرافی مریم مومن ، بازیگر نقش فخرالزمان سریال بانوی عمارت

 

تازه های آسمونی

زلزله ۴.۹ ریشتری دریای خزر را لرزاند / خطر سونامی در گیلان وجود ندارد

طاهره رضایی

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

طاهره رضایی

حذف عادل فردوسی‌پور از برنامه نود

طاهره رضایی

کد دستوری #۳* از تلویزیون حذف شد

طاهره رضایی

بلک شارک 2 گوشی قدرتمند شیائومی ، معرفی شد

احمدرضا راجی

حقوق کارگران در سال ۹۸ مشخص شد

طاهره رضایی

نظر شما چیست؟